14 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / TEKİRDAĞ HABERLERİ

TESKİ'DEN FATURA ÖDEME YERİ AÇIKLAMASITEKİRDAĞ (İHA) - Tekirdağ Su Ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü, fatura ödeme yeri konusunda açıklamada bulundu.
TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, "TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Süleymanpaşa Su ve Kanalizasyon Şube Müdürlüğü, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Ana Hizmet Binası'ndan taşınarak, Muratlı Caddesi No:126 Askerlik Şubesi yanındaki kendi hizmet binasında faaliyetlerini sürdürüyor. Ayrıca abonelerimizin faturalarını ödemelerine yardımcı olabilmek adına, TESKİ Genel Müdürlüğü'ne ait 2 adet mobil vezne araçlarından 1 tanesi her hafta perşembe günü TEKİRA AVM önünde vatandaşlarımıza hizmet vermektedir. Bunun yanında vatandaşlarımıza ödeme konusunda daha iyi hizmet verebilmek için 100. Yıl Mahallesi'nde bulunan İtfaiye Dairesi Başkanlığı hizmet binasında 1 adet veznemiz bulunmaktadır ve hafta içinde mesai saatlerinde hizmet vermektedir. Veznelerimiz, 11 ilçe merkezinde her türlü güvenlik önlemlerinin alındığı, TESKİ Şube Müdürlükleri bünyesinde hizmet vermekte olup, şube müdürlükleri haricinde başka noktalarda veznelerimiz bulunmamaktadır. Bu nedenle Süleymanpaşa ilçe merkezinde Şube Müdürlüğü dışında İlçe merkezinde yeni vezne açmak hem maliyeti yüksek hem de güvenlik açısından sorunlar oluşturacağından dolayı düşünülmemektedir. Ayrıca TESKİ Genel Müdürlüğünce, PTT ve 16 ayrı banka şubesinde abonelere ödeme olanakları sunulmuştur. Bununla beraber abonelerimiz TESKİ veznelerine gelmeden, resmi web sayfamız www.teski.gov.tr adresi üzerinden de online olarak fatura ödeyebilmektedirler. TESKİ, su abonelerini kuyruklara mahkum etmeden en güncel teknolojileri kullanarak, her geçen gün daha kaliteli hizmet anlayışı ile en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisinde çalışmalarına devam etmektedir" denildi
(HLD-MEF-Y)

10.05.2016 14:26:58 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER