14 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ESKİŞEHİR HABERLERİ

BÜYÜKDERE GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNİN BELGE HEYECANIESKİŞEHİR (İHA) - Odunpazarı Belediyesi'ne bağlı Büyükdere Gençlik Merkezi'ndeki kurslarda başarılı olan kursiyerlere "katılım belgesi" verildi.
Kursiyerler için Büyükdere Gençlik Merkezi'nde tören düzenlendi. Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt'un katıldığı törende toplamda 114 kursiyere "katılım belgesi" verildi. İngilizce kursuna katılan 18, işaret dili kursuna katılan 50, diksiyon kursuna katılan 20, karikatür kursuna katılan 10 ve fotoğraf kursuna katılan 15 kursiyer "katılım belgesi" aldı. Törende konuşan Başkan Kurt, yeni şeyler öğrenmenin çok güzel olduğunu söyledi. Başkan Kurt, "Bir dil bir insan, iki dil iki insan. Bunu geliştirmeniz size yarar getirir. Ancak esas olan okulunuz, esas olan kendi eğitiminiz. Okulunu bitirmiş, başarılı bir mühendise herkes saygı duyar. O nedenle ilk işiniz okulu bitirmek. Üniversiteyi bitireceksiniz ki anneniz, babanız o ideallerini gerçekleştirsin. Ülkemiz sizden iyi hizmetler bekliyor. İyi, nitelikli gençler bekliyoruz. Odunpazarı Belediyesi olarak buna küçük bir katkı sunuyorsak görevimizi yapmış oluruz, yapmaya da gayret ederiz. Burasını daha çalışır, daha yaşanır hale getirin. Burası sizin, şimdi Büyükdere Mahallesi'ndeki yurdun altını da halk merkezi haline getiriyoruz. Oradan da yararlanabilirsiniz. Önümüzdeki sezon daha hareketli bir Büyükdere istiyoruz. Ben burada çalışan bütün herkese, eğitimcilere teşekkür ediyorum. Buranın amacına ulaşan bir yer olmasını sağlamak sizin elinizde, bize yardım edin, hep birlikte daha iyi işler yapalım" dedi.
Başkan Kurt konuşmasından sonra kursiyerlere katılım belgelerini takdim etti.
(İHA-KÇ)

10.05.2016 14:23:24 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Eskişehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Eskişehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER