08 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / SAKARYA HABERLERİ

MİLLİ BİRLİK VE DÜŞÜNCE DERNEĞİNDEN KÖSEMUSUL'A ZİYARETSAKARYA (İHA) - Başkanı Mahmut Kösemusul, Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerini misafir etti.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Milli Birlik ve Düşünce Derneği Genel Başkanı Erdem Ercan ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırladı. Dernek çalışmaları ile ilgili Başkan Kösemusul'a bilgi veren Ercan, toplumun her kesiminden insanları bir araya getirmeyi hedeflediklerini belirterek, "Sakarya'mızın birliğini ülkemize ve de yurtdışına genişleterek inşallah vatanını ve milletini seven, milli inancı ve maneviyatı yüksek bireylerin yetiştirilmesine vesile olmak için gayret ediyoruz. Sizleri ziyaret ederek destekleriniz için teşekkür etmek istedik" şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti paylaşarak Dernek Üyeleri ile sohbet eden ve düşüncelerini aktaran Başkan Kösemusul, "Sakarya'mız birlik ve beraberliğiyle, her milletten insanın bir arada yaşayarak gösterdiği kardeşlik ve dostluğuyla bir markadır. Bu birlik ve beraberliğin en güzel örneğini şu an sizlerde görüyorum ve bundan büyük memnuniyet duyuyorum. Ülkemizin gençlerinin şu anda da yaşadığımız, geleceğimizi kuvvetle etkileyecek ülke meselelerine duyarsız kalmak ve sırtını dönmek lüksü yoktur. Gençlerimizin ülkemizin üzerine oynanan oyunları, fitne ve kirli hesapları görecek ferasete sahip olduğunu düşünüyorum. Milli değerlerine saygılı, ahlak ve maneviyatı en önde tutan, tüm gelişmelere duyarlı ve yeniliklere açık, kendini sürekli geliştiren, okuyan, araştıran, sorgulayan ve öğrenen gençlere bizim çok ihtiyacımız var. Makam ve koltuklarda şahıslar değil, Türkiye inancı ve hizmet aşkı oturmalıdır. Değerini makamdan alan değil makama değer veren nesiller için hep birlikte elimizi taşın altına koymakla mükellefiz. Terör meselesi de ortadan kaldırıldığında Türkiye'nin neler yapabileceğine tüm dünya şahit olacaktır. Değerlerimizle ve dünyadaki iyi örnekleri de çalışmalarımıza katarak kendi sistemimizle ülkemizin önünün ne kadar açık olduğunu hep birlikte göreceğiz. Güven ortamı ve ekonomik istikrarın güçlenmesi ile Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye'nizin başarıları inşallah artarak devam edecek ve ülkemiz hedeflerine sizlerin gayretleri ile ulaşacaktır. Genç kardeşlerimizin dünyaya bakışları, olayları muhakeme edebilme yetileri, öngörüleri, inancımıza ve kültürümüze hâkim olmaları ile ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyor ve bu doğrultudaki gayretlerinize memnuniyetle şahit oluyorum. Çıktığınız yolda başarılar dilerim. Gönül işleri bereketi ile gelir, bereketiniz daim olsun" ifadelerini kullandı.
(RŞ-OA-Y)

09.05.2016 17:06:53 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Sakarya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Sakarya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER