08 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / KÜTAHYA HABERLERİ

GEDİZ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİ CAMİ TEMİZLEDİMEHMET ALTINTAŞ
KÜTAHYA (İHA) - Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Gediz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencileri, 'Temiz ve Sağlıklı İbadet' Projesi ile camide genel temizlik çalışması yaptılar.
'Temiz ve Sağlıklı İbadet' Projesi kapsamında Gediz Murat Fakih Camisi'nde gerçekleştirilen temizlik çalışmasına Samet Şendoğan, Muhammet Temel, Bayram Aydoğan ve Vildan Çakı adlı öğrenciler katıldı.
Gediz Murat Fakih Camisi İmamı İmdat Yıldız'ın da yardımıyla temizlik çalışmasında, caminin içi, bahçesi ve müştemilatı itinayla temizlendi.
'Temiz ve Sağlıklı İbadet' Projesi öğrencileri, camilerin temizliği ve korunması konularında cami cemaati ile görüş ve bilgi alışverişinde bulundular.
Gediz Murat Fakih Camisi İmamı İmdat Yıldız, 'Temiz ve Sağlıklı İbadet' Projesinde emeği geçen öğrencilere teşekkür ederek başarılar diledi. (MA-EFE)

09.05.2016 16:03:57 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kütahya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kütahya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER