07 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / DÜZCE HABERLERİ

HABERCİLİKTE SOSYAL MEDYANIN ETKİN KULLANIMITUNCAY TÜRKGÜLÜ
DÜZCE (İHA) - Düzce Belediyesi tarafından yeni bir eğitim programı daha hazırlandı. Düzce Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü AB Proje Ofisinin hazırlamış olduğu "Habercilikte Sosyal Medyanın Etkin Kullanımı" hakkında eğitim semineri düzenleniyor.
İletişim Uzmanı Doç. Dr. Haluk Birsen tarafından verilecek seminer 10 Mayıs tarihinde başlayacak ve 5 gün sürecek. AB Proje ofisi tarafından hazırlanan seminer bildirisinde şu bilgiler yer aldı; "Düzce, yerel medya faktörünü etkin bir şekilde kullanan iller arasında yer almaktadır. Bu nedenledir ki vatandaşlar tarafından ilgi ve düzenle takip edilmektedir. Seminerimize katılan Basın Mensupları yaptıkları haberler ve tanıtımlarla Düzce'nin büyüyen ve gelişen kimliğine katkı sağlayacak, sanayi, turizm, eğitim gibi alanlarda gelişmesinin önü açılacaktır. Seminerimiz tüm Basın Birimleri ve Mensuplarını kapsamaktadır. Seminer 10- 14 Mayıs tarihleri arasında Düzce Belediyesi Meclis Salonu'nda saat 10,00- 14,00 arası yapılacaktır."
(TT-AY)

09.05.2016 11:41:38 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Düzce haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Düzce Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER