18 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / NİĞDE HABERLERİ

AHİKA YÖNETİM KURULU TOPLANTISI NİĞDE'DE YAPILACAK

YASİN ESEN
NİĞDE (İHA) - AHİKA Yönetim Kurulu ve 13. Kalkınma Kurulu Toplantısı Niğde'de Yapılacak.
Ahiler Kalkınma Ajansı Aylık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı ve 13. Kalkınma Kurulu 25 Aralık 2015 Cuma günü Niğde Çiftehan Termal Otel'de gerçekleştirilecek.
Üyeleri Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illerinin kamu kurum temsilcileri, sanayici, turizmci ve akademisyenlerinden oluşan Kalkınma Kurulu'nun 13. Toplantısı saat 10:30'da başlayacak. Toplantının en önemli gündem maddesini Kalkınma Kurulu başkanlığı için yapılacak seçim oluşturacak.
Aralık ayı Yönetim Kurulu Toplantısı ise saat 14:00'te başlayacak. Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Niğde Valisi Necmeddin Kılıç Başkanlığındaki toplantı, Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illeri Valilerinin yanı sıra Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mehmet Fatih Yıldız'ın katılımıyla gerçekleştirilecek.
(YE-AÖ-Y)

23.12.2015 13:17:29 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Niğde haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Niğde Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER