16 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ESKİŞEHİR HABERLERİ

ESKENT DERNEĞİ'NİN YENİ YÖNETİMİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTIESKİŞEHİR (İHA) - Eskişehir Kent, Kültür, Eğitim, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ESKENT)'nin 3. Olağan Genel Kurulunda seçilen Yönetim Kurulu üyeleri, ilk toplantılarını gerçekleştirerek görev dağılımını yaptı.
Yapılan seçim sonucu Eskent Derneği'nin Başkanı Gürol Yer, 2. Başkanı Ali Sefa Şen, Sekreter Rıdvan Sarıyıldız ve Muhasip Olay Değirmenci oldu. Görev dağılımı sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Gürol Yer, "İlk gün yola çıktığımızda taşıdığımız duygu ve inanç ile bugünde aynı sıcaklığındaki azmimizle çalışmakta, insanlarımıza, şehrimize hizmet etme, yakın olma uğraşındayız. Bunları yaparken özlemini daima hissettiğimiz geçmiş kültürümüze sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz, vefamızın gereği atalarımızın iman, inanç ile yaptıkları varoluş mücadelelerini yeni nesillere hatırlatıyor, öğretiyoruz. İşte bu duygularla dolu olarak gerçekleştirdiğimiz 3. Olağan Kongremizde teveccüh ile oluşan yeni yönetim kurulumuz bugün görev dağılımını yaptı. 2016 yılı ilk günlerinden başlamak üzere dolu bir faaliyet programı belirledi. Ahde vefa ve İyilik hareketi olarak bilinen Eskent gönüllülerinin de katılımları ile klasik dernek anlayışı dışındaki çizgisiyle insan eksenli ve saha çalışmaları öncelikli sorumlu düşüncelerimizi yeni oluşturduğumuz güçlü yönetimimiz ile pekiştirip her zaman önceliğimiz insanımız ve Eskişehirimize hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.
(MSY-MET-Y)

23.12.2015 13:10:00 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Eskişehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Eskişehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER