14 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / BARTIN HABERLERİ

HASTANE PERSONELİNE PROJE BİLGİLENDİRMESİAKİF YAMAN
BARTIN (İHA) - Herkes İçin Yeterli Beslenme (ONCA) projesi kapsamında Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Onkoloji Uzmanı ve Klinik Nutrisyon Ünitesi Sorumlusu Doç. Dr. Mutlu Doğanay tarafından Bartın Devlet Hastanesi'nde bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.
Doç. Dr. Mutlu Doğanay, proje ile ilgili çalışan personelleri proje hakkında bilgilendirerek, özellikle tarama çalışmalarında yaptıkları katkılardan dolayı servis sorumlu hemşirelerine ve nütrisyon ekibine teşekkür etti. Projenin ülke açısından yüz akı bir proje olduğu ifade eden Doğanay, yapılan çalışmaların tüm Türkiye çapında yapıldığı ve proje sonunda tarama yapılan hasta sayısının 500-600 bini bulacağını kaydetti. Bu kadar büyük bir verinin ülkede ender yapılan çalışmalardan olduğunu ve projenin sonuçlarının heyecan uyandırdığını ifade eden Doğanay, özellikle Bartın ilinin Batı Karadeniz bölgesinde projenin yürütülmesinde ve beslenme konusundaki katkılarından dolayı teşekkür ederek yapılan çalışmaları yerinde değerlendirdi.
(AY-SA)

23.12.2015 13:03:42 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Bartın haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bartın Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER