14 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / VAN HABERLERİ

FEVZİ GEYİK İLKÖĞRETİM OKULU'NA KIRTASİYE DESTEĞİVAN (İHA) - Van'ın İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer'in girişimleri sonucu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından dezavantajlı okul olarak belirlenen Fevzi Geyik İlköğretim Okulu'nu kırtasiye desteği verildi.
Fevzi Geyik İlköğretim Okulu'nu ziyaret eden İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrullah Yavuzer, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile bir görüşme yaptıkları belirterek, "Bizleri kırmayan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, dezavantajlı durumda bulunan Fevzi Geyik İlköğretim Okulu'nu 'kardeş okul' olarak kabul ettiler. TEOG için hayatı önem taşıyan yaprak testlerin bastırılıp çoğaltılması bakımından Halk Eğirim Merkezi Müdürlüğü ilk etapta seri baskı yapabilen bir adet fotokopi makinesi hediye etti. Bundan böyle öğrencilerimiz bu baskı makinesi sayesinde istenilen sayıda yaprak testi sahibi olabilecekler. Böylelikle Fevzi Geyik İlköğretim Okulu öğrencileri, TEOG7da biraz daha hazırlıklı olabilme imkanına sahip olacaklar. Bu güzel davranışlarından dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve yöneticilerine teşekkür ederim. Sadece seri baskı yapabilen fotokopi makinesi değil, birçok kırtasiye malzemesi yardımlarını da esirgemeyen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü, böylelikle birçok kurumada örnek teşkil etmiş oldu" dedi.
(MSA-Y)

23.12.2015 12:27:32 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Van haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Van Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER