15 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / AYDIN HABERLERİ

ADÜ ÖĞRETİM ÜYESİ ULUSLARARASI DERGİNİN YAYIN KURULUNA SEÇİLDİMEHMET BARLAS
AYDIN (İHA) - Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) öğretim üyesi Doç. Dr. Hüseyin Üreten, International Journal Of History Studies'in yayın kurulu üyeliğine seçildi?.
Adnan Menderes Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Eskiçağ Tarihi Anabilim Dalı Başkanı ve Türk Eskiçağ Bilimleri Enstitüsü (TEBE) Muhabir Üyesi Doç. Dr. Hüseyin Üreten, 2015 yılı Aralık ayı itibariyle Uluslararası Hakemli bir dergi olan International Journal of History Studies'in 14 üyeden oluşan Yayın Kurulu Üyeliğine seçildi.
Uluslararası hakemli bir dergi olan International Journal of History Studies Dergisi'ndee yılda üçer aylık dönemler halinde dört sayı olarak yayınlanan tarih ile ilgili bilimsel makaleler, röportajlar, çeviriler, tanıtım yazıları gibi çalışmalar yer alıyor.
(MB-İK-Y)

23.12.2015 06:15:47 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Aydın haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Aydın Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER