Kurban Bayramınız kutlu olsun
09 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ZONGULDAK HABERLERİ

KADIN MUHTARLAR URLA'DA ÇALIŞTAYDA BİR ARAYA GELDİFİKRİ ERDEM
ZONGULDAK (İHA) - Zonguldaklı kadın muhtarlar Urla'da düzenlenen çalıştayda bir araya geldi.
İzmir Urla Belediyesi'nin Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu, Ege Kadın Dayanışma Vakfı, Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Urla Kent Konseyi ve Kadın Muhtarlar Derneği işbirliği ile düzenlenen, "Kadın Konferansları Kadın Muhtarlar Çaşıltayı" siyasetin ilk basamağı olan muhtarlık görevinde kadın muhtarları geçmişten günümüze ele alarak güncel sorunlarını ve çözüm önerilerini tartışıldığı organizasyonda Zonguldaklı bayan muhtarlar bir araya gelerek ilin sesini Urla'da duyurmaya çalıştılar. Kozlu'dan Armağan Yılmaz, Şükran Baykan, Devrek'ten de Necla Esen Ak ve Şengül Geldi Zonguldak'ı temsilen Urla'da bir araya geldiler.
İki gün süren çalıştay ile ilgili bilgi veren Devrek İsmetpaşa Mahallesi Muhtarı Necla Esen Ak ve Müfettişler Köyü Muhtarı Şengül Geldi ortaklaşa yaptıkları açıklamada,"Bizim ve ilimiz için güzel bir organizasyondu burada Zonguldak'ımızı ve diğer muhtar arkadaşlarımızda Kozlu'muzu temsil etiler yani Zonguldak'ımızı eğe de temsil etmenin onurunu yaşadık Urla'da yakın ilgi ile karşılaştık yetkililer tarafından ve ilçemizin sembolü olan Devrek Bastonunu da burada tanıtmaya çalıştık bizleri ağırlayan tüm yetkililere buradan teşekkür ediyoruz" diye konuştular.
(FE-SA)
.

22.12.2015 18:08:52 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Zonguldak haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Zonguldak Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER