Kurban Bayramınız kutlu olsun
11 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / TEKİRDAĞ HABERLERİ

MEZBAHA DEVRİ VE MODERNİZASYONU GÖRÜŞÜLDÜHÜSEYİN TAYYAR
TEKİRDAĞ (İHA) - Tekirdağ Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dodurga ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Deniz Bozdoğan ile Malkara mezbahası hakkında görüşmeler gerçekleştirdi.
Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı ve Belediye Meclis üyesi Volkan Soğancıların da yer aldığı toplantıda, 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren işletme devri Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi'ne geçecek olan mezbahanın devir işlemi tamamlandıktan sonra gerekli tadilatlarının yapılacağı, tadilat dolayısıyla kapanacak mezbahada gerçekleştirilecek kesimlerin geçici süreyle Şarköy mezbahasında yapılacağı belirtildi.
Tamamlanan tadilatların ardından mezbaha, Et Kombina Tesisi açılana kadar yeniden halkın hizmetine sunulacak.
(HT-MK-Y)

22.12.2015 17:02:58 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER