19 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / TEKİRDAĞ HABERLERİ

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ'NDE GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİTEKİRDAĞ (İHA) - Namık Kemal Üniversitesi'nde, (NKÜ) Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Trakya Kalkınma Ajansı işbirliğinde 'Girişimcilik Eğitimi' düzenlendi.
Trakya Kalkınma Ajansı uzmanları tarafından verilen eğitim, 2 gün sürdü. Eğitimde 'Girişimi başarılı bir şekilde harekete geçirme', 'Girişim için yolumuzu nasıl çizeriz?', 'Girişimimizin çalışır hale gelmesi için neler yapmamız gerekir?', 'Müşteri ile temas ve sektörde hayatta kalma' konuları üzerinde duruldu.
Teorik ve uygulamalı derslerin verildiği eğitimin sonunca ön lisans, lisans ve yüksek lisans düzeyinde 40 öğrenci katılım belgesi almaya hak kazandı. Eğitimin, yenilikçi sektörlerde iş fikirlerinin hayata geçirilmesi anlamında NKÜ öğrencilerine önemli deneyim sunduğu belirtildi.
(UO-MK-Y)

22.12.2015 16:34:46 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER