15 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / MANİSA HABERLERİ

BAŞKAN ÇERÇİ CAMİ DERNEKLERİ TEMSİLCİLERİ İLE BULUŞTUMANİSA (İHA) - Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre ilçesinde bulunan Cami Yaptırma ve Yaşatma Dernekleri'nin temsilcileri ile bir araya geldi. Dernek temsilcileri, camilerdeki eksikleri gideren ve sorunlarını dinleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'ye teşekkür etti.
Belediye Meclis Lokali'nde gerçekleştirilen toplantıya Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'nin yanı sıra Başkan Yardımcısı Şule Uygur, Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Necip Denktaş ve Komisyon Üyeleri, Yunusemre İlçe Müftüsü Şakir Kırkız ile Yunusemre Cami Yaptırma ve Yaşatma Dernekleri Temsilcileri katıldı.
Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre İlçesinde bulunan Cami Yaptırma ve Yaşatma Dernekleri temsilcileri ile bir araya geldiklerini ve toplantının oldukça faydalı geçtiğini belirterek, "Kültür ve Sosyal İşler Komisyonumuzun çalışmaları ile İlçemizde bulunan Cami Yaptırma ve Yaşatma Dernekleri'nin temsilcileri ile bir araya geldik. İlçemizde 28 tane Cami Yaşatma Derneğimiz bulunmaktadır. Camilerimizin fiziki olarak ihtiyaçları, yenileme talepleri, hali hazırdaki durumları, imam ve müezzinlerin sayısı ve taleplerini, Diyanet İşleri Müdürlüğü'nün çalışmalarını ve ihtiyaç duyulan durumları tespit ettik. Cami temizleme ekiplerimiz vatandaşlarımızın daha temiz şekilde ibadetlerini yerine getirmeleri için var gücüyle çalışıyor. Belediye olarak camilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla gerekli çalışmaları yürütüyoruz." dedi.
Cami Yaptırma ve Yaşatma Dernekleri temsilcileri, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi'ye Yunusemre Belediyesi'nin camilerdeki faaliyetlerinden ve cami temizleme ekibinin çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
(SC-Y)

22.12.2015 16:21:13 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Manisa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Manisa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER