Kurban Bayramınız kutlu olsun
22 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ÇORUM HABERLERİ

KARGI BELEDİYESİ'NDEN 4 KURUŞLUK İHALE
- BELEDİYE'NİN İNTERNET SİTESİNİN GÜNCELLENMESİ VE HABER GİRİŞLERİNİN YAPILMASI İÇİN HİZMET ALIMI İHALESİ YAPILDI
- İHALEYİ AYLIK 4 KURUŞ, YILLIK 50 KURUŞ TEKLİF VEREN İBRAHİM EFE KAZANDITURAN OZAN ACAR
ÇORUM (İHA) - Kargı Belediyesi internet sitesinin güncellenmesi ve internet sitesine haber girişlerinin yapılması için hizmet alım ihalesi yapıldı. İhaleyi aylığı 4 kuruştan, yıllık 50 kuruşa yapmayı taahhüt eden İbrahim Efe kazandı.
Hizmet alım ihalesi bugün Kargı Belediyesi başkanlık makamında saat 14.00'da gerçekleştirildi. 2016 yılı boyunca Kargı Belediyesi internet sitesinin güncellenmesi ve haber girişlerinin sağlanması için gerçekleştirilen ihaleye 3 kişi teklif verdi. Tekliflerin teslim edilmesi için verilen sürenin dolmasının ardından Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen'in gözetiminde teklifler açıldı. Teklif sahiplerinin de hazır bulunduğu ihalede 2016 yılı boyunca belediye internet sitesinin güncellenmesi için İbrahim Efe aylık 4 kuruştan yıllık 50 kuruş, Mustafa Özenir yıllık 1 lira, Ozan Acar ise yıllık 350 lira teklif verdiği görüldü.
Komisyon üyelerinin de incelemelerinin ardından kesinlik kazanan ihaleyi geçen sene yıllık 1 liraya yapmayı taahhüt eden İbrahim Efe, 2016 yılı için fiyatında yüzde 50 oranında indirip yaparak aylık 4 kuruş, yıllık ise 50 kuruşluk teklifi ile tekrar kazanmış oldu.
(TOA-BÖ)

22.12.2015 16:04:15 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Çorum haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Çorum Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER