18 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / KAYSERİ HABERLERİ

MÜSİAD KAYSERİ ŞUBE YÖNETİMİ MELİKGAZİ'DEKAYSERİ (İHA) - Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Kayseri Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'a nezaket ziyaretinde bulunarak 25 Aralık Cuma Günü Kayseri'de ilk kez gerçekleştirilecek olan "MÜSİAD Genel İdare Kurulu Toplantısı Gala Programı" öncesinde görüş alışverişinde bulundular.
Müsiad Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu, "Müsiad Kayseri Şubesi 21 yıldır ülkemiz ve şehrimizin gelişmesi, büyümesi ve ekonomik anlamda söz sahibi olması için önemli hizmetler yapmıştır.Bu hizmetleri yaparken kamu kurum ve kuruluşları ile her zaman işbirliğini önemseyen bir anlayışla hareket etmiştir.Yılda iki kez yapılan GİK Toplantısının ikincisi Kayseri'de yapılacak.21 yıldır şehrimize ilk defa sıra geliyor. İnşallah verimli bir program olması için gayret gösteriyoruz. Şehrimiz için büyük önem arz eden bu toplantıda sizleri de yanımızda görmek bize büyük güç katacaktır ."dedi.
Her Genel İdare Kurulu toplantısının bir başlığı olduğunu ve bu toplantının başlığının da "Değerlerimiz" olduğunu ifade eden Şube Başkanı Nedim Olgunharputlu " Bizim değerlerimiz maddi değerler değil, manevi değerlerimizdir. MÜSİAD sadece yatırım, sadece ülkenin ekonomik gelişmesi değil sosyal olarak da dokusunun bozulmaması için mücadele eden bir işadamları örgütüdür."dedi
MÜSİAD'ın bu zamana kadar gerçekleştirdiği her programı yol gösterici ve ışık saçıcı olarak gördüğünü belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç "MÜSİAD'ı gerek ülkemizin ekonomik yapısına gerek sosyal yapısına en önemlisi de hükümetimizin çalışmalarına katkı sağlayıcı olarak gördük.Bu açıdan düzenlenen bu toplantıdan güzel sonuçlar çıkacağına inanıyorum.Ekonomi Bakanımız Sayın Mustafa Elitaş'ın şehrinde, ülkemizin gelişmesine ve kalkınmasına yön veren işadamlarımızın bir araya gelmesi,bu toplantıdan önemli kazanımlar elde edileceğinin en önemli göstergesidir.Böylesine anlamlı bir organizasyona imza atmanızdan dolayı sizleri kutluyorum."dedi.
(AÖ-Y)

22.12.2015 15:18:47 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kayseri haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kayseri Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER