15 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / TEKİRDAĞ HABERLERİ

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ'NDE İSTANBUL DEVLET OPERA VE SOLİSTLERİ KONSERİTEKİRDAĞ (İHA) - Namık Kemal Üniversitesi'nde (NKÜ) kültürel etkinlikler kapsamında İstanbul Devlet Opera ve Solistleri Konseri düzenlendi.
NKÜ Rektörlük Konferans Salonu'nda düzenlenen konsere, Rektör Yardımcısı M. İhsan Soysal, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aslı Korkut, Namık Kemal Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Müdürü Yrd. Doç. Arda Göksu, üniversitenin akademik ve idari personeli ile Tekirdağlı müzikseverler katıldı.
Konser sonunda NKÜ Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Aslı Korkut tarafından İstanbul Devlet Opera ve Solistleri adına solist Burcu Soysev'e çiçek takdim edildi.
(UO-MK-Y)

22.12.2015 12:48:48 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER