08 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / KAYSERİ HABERLERİ

TALAS'TA 2016 YILI PROJELER TOPLANTISIKAYSERİ (İHA) - Talas Belediyesi'nin 2016 yılı için yaptığı ve yapmayı planladığı projeler masaya yatırıldı.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu başkanlığındaki toplantı tarihi Feyzioğlu Konağı'nda gerçekleşti. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerinin hazır bulunduğu toplantıda konuşan Başkan Palancıoğlu, gelecek yıl için planlanan projeleri istişare ederek belirlediklerini söyledi. Başkan Palancıoğlu, Talas'ı geleceğe taşıyacak önemli projeleri peyderpey hayata geçmeye başladığını hatırlatarak, "Hepsini tek tek tamamlayacağız. Tarihi ilçemiz, modern görüntüsüyle ve projeleriyle Kayseri'nin cazibe merkezi özelliğini koruyacaktır. Her alanda ilçemize katkı sağlayacak projelerimizi planladık" dedi.
Başkan Palancıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "2016 yılında yapacağımız projelerle ilgili Etüt Projeler Müdürümüz Furkan Bey bilgilendirme yapacak. Şuana kadar tasarımını yaptığımız, çalışmasının bir kısmını gerçekleştirdiğimiz projeler ve bundan sonraki yapacağımız projelerle ilgili durum analizine bakacağız. 2016 yılındaki projeleri şimdiden planlayarak ilkbaharla birlikte çalışmalara hız vereceğiz. Tabi 2016 yılı bütçesine uygun olarak projelerimizi planlıyoruz. Hangi projeye ne kadar bütçe kullanacağız, yeni ilave kaynaklar nasıl temin edebiliriz bunları çalışacağız. Hangi projelerimizi gelecek yıla planlayacağız, hangilerini diğer yıllarda hayata geçireceğiz bunu istişare edeceğiz. Bundan sonra her birimin yapacağı projeleri toplantılarla detaylı inceleyeceğiz."
Başkan Palancıoğlu, birim müdürlerinin belediyenin yaptığı bütün faaliyetleri sık sık paylaşmasıyla personelin çalışmaları daha iyi sahipleneceğini sözlerine ekledi.
(AÖ-Y)

22.12.2015 11:25:15 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kayseri haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kayseri Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER