Kurban Bayramınız kutlu olsun
12 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / KAYSERİ HABERLERİ

VALİLİKTE "KALİTE YÖNETİMİ" TOPLANTISI YAPILDIKAYSERİ (İHA) - Kayseri Valiliği'nde "Kalite Yönetimi"ni takip etmek, kurum içi yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi ve hizmet standartlarının geliştirilmesi amacıyla "Kalite Yönetimi" toplantısı yapıldı.
Vali Yardımcısı Gökhan Azcan başkanlığında Valilik birim müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda, kurum hizmetlerinin daha iyi ve daha etkin şekilde gerçekleştirilmesine yönelik ihtiyaçlar tespit edilerek, bunlarla ilgili stratejiler belirlendi.
Vali Yardımcısı Azcan, toplantıda yaptığı konuşmada, Kayseri Valiliği ve sorumluluk alanında bulunan tüm kurumlarda kaynakların etkin ve verimli kullanımını sağlayarak, kaynak kullanım kapasitesini ve hizmetlerin kalite ve etkinliğini artırmaya yönelik yürütülen çalışmaların değerlendirilmesi ve desteklenmesi amacıyla bir araya geldiklerini belirtti.
Kamu hizmetlerinin etkin bir şekilde, vatandaş odaklı ve vatandaş memnuniyetine yönelik yürütülmesi gerektiğini belirten Vali Yardımcısı Azcan, Kayseri Valiliği olarak kalite yönetim sisteminin etkin bir şekilde yürütülmesi noktasında bütün birimlerin birlikte çalışması gerektiğini söyledi.
Toplantı gündem maddelerinin değerlendirilmesi, görüş ve önerilerin dinlenmesinin ardından sona erdi.
(AÖ-Y)

22.12.2015 10:48:54 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kayseri haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kayseri Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER