20 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / MERSİN HABERLERİ

TURGUT: "SİLİFKE BELEDİYESİ'Nİ ÜRETEN BİR BELEDİYE HALİNE GETİRECEĞİZ"MURAT ŞENGİ
MERSİN (İHA) - Silifke Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı atölyelerdeki çalışmaları denetleyen Başkan Mustafa Turgut, "Silifke Belediyesi'ni üreten bir belediye haline getireceğiz" dedi.
Başkan Turgut, Fen İşleri Müdürlüğü'nün birçok kolu olduğunu ve bu kolların eş zamanlı bir şekilde başarılı işler çıkarması için uğraş gösterdiklerini belirtti. Beraberindeki Başkan Yardımcısı Ömer Savar ile birlikte atölyeleri tek tek dolaşan Turgut, personellerinin kendi can güvenlikleri için iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli hassasiyeti göstermelerini istedi.
Birçok belediyenin işlerini dışarıdan hizmet alarak yaptırdığını vurgulayan Turgut, "Silifke Belediyesi olarak birçok işimizi kendi çalışanlarımız ve kendi kaynaklarımız ile yapmaya çalışıyoruz. Bazı birimlerimizi daha da geliştirip Silifke Belediyesi'ni üreten bir belediye haline getireceğiz. Bunu başarırsak eğer, parka ektiği çiçekten, yola döktüğü asfalttan ve kaldırıma koyduğu parke taşına kadar, hizmet olarak sunacağı her şeyi belediye bünyesinde üretmek istiyoruz. Bunun kısaca iki sebebi var. Birincisi daha az maliyetlerle daha fazla hizmete kavuşturmak. İkincisi ise yapılan her hizmetin kaliteli ve güvenilir olmasını sağlamak. Silifke Belediyesi olarak bunu başaracağız. Gerçekleştireceğimiz projelerle belediyemizin bu sorunlarını ortadan kaldıracağız" dedi.
(MŞN-Y)

22.12.2015 10:36:41 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Mersin haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Mersin Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER