17 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / MANİSA HABERLERİ

DERNEK BAŞKANI ÇETİN EROL GÜVEN TAZELEDİADEM ÇAKIR
MANİSA (İHA) - Manisa'nın Selendi ilçesinde Selendi Yüksekokul Yaptırma ve Yaşatma Derneği'nin 3. olağan genel kurulunda mevcut başkan Çetin Erol güven tazeledi.
Selendi Belediyesi Kültür salonunda gerçekleşen genel kurula Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, AK Parti İlçe Başkanı Muharrem Sezer, Oda Başkanları, Servet Akyıldız, Adem Tosun, Şükrü Filik, Mehmet Çimen, derneğe yüksek okul yapılması için 20 dekarlık arsa bağışında bulunan Hayırsever Sait-Gülhizar Kahraman ve derneğe kayıtlı üyeler katıldı.
Selendi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Çimen'in Divan Başkanlığını yaptığı olağan genel kurulda derneğin gelir ve giderleri oy birliği ile ibra edildi. İlçe Belediye Başkanı Nurullah Savaş'ın konuşmasının ardından yapılan açık oylamada, üyelerin desteği ile mevcut Başkan Çetin Erol 3 yıllığına tekrar Derneğin Başkanı oldu.
Teşekkür konuşması yapan Dernek Başkanı Çetin Erol, "3 yıl önce göreve geldim çok yol katettiğimizi düşünüyorum. İnşallah kısa sürede Selendi'ye hayırsever ailemiz Sait Kahraman ile eşi Gülhizar Kahraman'ın bağışladığı arsa üzerine yüksek okul yapılıp Manisa'nın Yüksekokulu olmayan tek ilçemiz olan Selendi'mize okulumuzu kazandırmak olacaktır. İlçemizin kalkınmasında büyük rol oynayacak olan bacasız fabrika için beklentileri yüksek olan halkımıza bu beklentilerine karşılık verilecek." dedi.
Çetin Erol Başkanlığında oluşan Derneğin yeni yönetiminde Hikmet Yılmaz, Talip Ekim, Mehmet Akcan ve Eyüp Tutak yer aldı. Dernek Başkanı Çetin Erol, İlçe Belediye Başkanı Nurullah Savaş, AK Parti ilçe Başkanı Muharrem Sezer'e ve hayırsever aile olan Sait ve Gülhizar Kahraman'a katkılarından dolayı plaket verdi.
(AÇ-SC)

22.12.2015 10:11:27 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Manisa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Manisa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER