14 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / KIRŞEHİR HABERLERİ

KIRŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI YAŞAR BAHÇECİ:
- "YAPTIĞIMIZ ÇALIŞMALARIN DOĞRU ŞEKİLDE İLERLEMESİ İÇİN DENETİMLERİMİZİ ARTTIRIYORUZ"KIRŞEHİR (İHA) - Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, şehir genelinde yapılan çalışmaları yerinde denetleyerek çalışmalar hakkında bilgi alıp gördüğü aksaklıkların giderilmesi için talimat veriyor.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yapılan çalışmaların şehir için en doğru yapabilmek adına olduğunu ve ekiplerle saha da birlikte çalışmanın denetimlerle kontrollü şekilde ilerlediğini söyledi.
Kırşehir'de pek çok alanda gerçekleşen çalışmaları izleyen Bahçeci, Güzler Parkı Projesi, Aşıkpaşa ve Medrese Mahalleleri sert zemin çalışmaları, Belediye Kampüs Alanı, Terme Caddesi Su İsale Hattı çalışmaları ile birlikte yapımı tamamlanan alanlardaki eksiklikleri tespit ediyor.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Bahçeci, "Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde sert zemin, isale hattı, projemiz, büyük bir hızla devam ediyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, her anlamda şehirleşme oranı yüksek, kültürel ve sosyal faaliyetlerin en üst seviyede gerçekleştiği bir Kırşehir'dir. Hizmet için verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeye devam ediyoruz.''dedi.
(EÖ-AÖ-Y)

22.12.2015 09:39:36 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kırşehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kırşehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER