19 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ZONGULDAK HABERLERİ

KARADUMAN KAPALI SPOR SALONUNDA İNCELEMELERDE BULUNDUSERTAÇ ÖZDEMİR
ZONGULDAK (İHA) - AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman yapımı devam eden Site kapalı spor salonunda incelemelerde bulundu.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman beraberinde merkez ile teşkilatı ile birlikte yapımı devam eden Site kapalı spor salonunda incelemelerde bulunarak Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz'dan çalışmalar hakkında bilgiler alarak spor salonunu gezdi. Gezi sonrası açıklamalarda bulunan AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Kapalı spor salonunun 15 günlük süre içinde faaliyete geçeceğini söyledi. Hem sporseverler hem de Zonguldak halkı buradaki spor salonunu yakından takip ettiğini ifade eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, "Fiziki anlamda spor salonumuz tamamlandı. Hem sporseverler hem de Zonguldak halkı buradaki spor salonunu yakından takip ediyor. Bir an evvel bitirilmesi noktasında bizimle iletişim kurup ne zamana bitirileceği noktasında sorular yöneltiliyor. İnşallah 15 günlük süre içinde sportif faaliyetler başlayacak. Fenerdeki kapalı spor salonumuzun olduğu bölge daha önceden de belirtmiştik burada da yeni kapalı spor salonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün gençlik faaliyetlerinin sürdürülebileceği salonlarının inşaatı burası açıldıktan sonra kademe kademe yıkılıp yaklaşık 13 Milyon TL maliyetli bir yatırımı Zonguldak'a kazandırmış olacağız. Zonguldak'ta bu tür alanları çoğaltmalıyız. Gençlerimize çocuklarımıza bu tür alanları kazandırıp hayata geçirmemiz gerekiyor. Zonguldak arsa yönünden sıkıntılı olduğu için her yerde bu tür tesisleri yapamıyoruz. Burada daha önceden site sporun sahası vardı. Bu alanı değerlendirip kapalı spor salonu yaptık" şeklinde konuştu
Kapalı spor salonunun Zonguldak'a hizmet noktasında iyi kazanım olduğunu ifade eden Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz "Ben olmasaydım başka bir arkadaş olacaktı. Bu işler özveri gerektiriyor. Elimizden geldiğince bütün personelimizle başta Zonguldak Valisi ve yöneticilerimiz sayesinde gerekli mücadeleyi yapıp burayı bir an önce hizmete geçirmeyi hedefledik. Buranın hizmete girmesi bize nasip oldu ama Zonguldak bir şeyler kazandı. Zonguldak spor faaliyetleri açısından yeri olan bir ilimiz ama tesis aşamasında yeterince bu güne kadar hamlelerimizi yapamadık ama bundan sonra Zonguldak farklı noktalarda anılacağını biliyorum spor salonumuz şimdiden hayırlı olsun" dedi.
(SÖ-OA-Y)

21.12.2015 16:53:02 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Zonguldak haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Zonguldak Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER