17 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ÇORUM HABERLERİ

MÜSİAD'TAN ANKARA ÇIKARMASI
- MÜSİAD ÜYELERİ KIDEM TAZMİNATI SORUNUN ÇÖZÜMÜNDE SİYASİLERDEN DESTEK İSTEDİM. MUTTALİP YALÇIN
ÇORUM (İHA) - Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Çorum Şubesi yönetim kurulu üyeleri Ankara'ya çıkarma yaptı.
İlk olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret eden MÜSİAD Çorum Şube Başkanı M. Ahmed Köksal ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Çorum Milletvekilleri Salim Uslu, Ahmet Sami Ceylan ve İlksen Ceritoğlu ile CHP Çorum milletvekili Tufan Köse, AK Parti İstanbul milletvekili Feyzullah Kıyıklık, AK Parti Mersin milletvekili Hacı Özkan'ı ziyaret etti. Yeni yasama döneminin ülke adına hayırlara vesile olmasını temenni eden MÜSİAD yöneticileri, milletvekillerine siyasi çalışmalarında başarılar diledi.
Milletvekilleriyle Çorum'un marka şehir olması yolunda neler yapılması gerektiği hakkında görüş alış verişinde bulunan MÜSİAD yöneticileri ayrıca ziyaret ettikleri milletvekillerine iş dünyası açısından önem arz eden kıdem tazminatı sorununun çözümü, MÜSİAD Çorum Şubesi tarafından hazırlanan bilgi notu ile MÜSİAD Genel Merkezi'nin hazırladığı "64.Hükümetten Beklentiler" adlı çalışmayı takdim etti.
ANKARA VE KIRIKKALE MÜSİAD'A ZİYARET
TBMM ziyaretinin ardından MÜSİAD Çorum Başkanı M. Ahmed Köksal ve beraberindekiler MÜSİAD Ankara Şube Başkanı İlhan Erdal'ı ziyaret etti. Erdal ve Köksal, çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.
Ankara'daki temaslarının ardından Kırıkkale'ye geçen MÜSİAD yönetimi, MÜSİAD Başkanı Namık Haşim Baloğlu'nu ziyaret etti.
MÜSİAD'ın büyük bir aile olduğunu ve Çorum Şubesi olarak tüm şube ve temsilciliklerle iyi ilişkiler kurduklarını belirten Köksal, Çorum'da iş dünyasının önünü açacak, yeni ufuklar kazandıracak projeleri hayata geçirmek için çalıştıklarını belirterek, bu hedef doğrultusunda toplumun tüm kesimleriyle işbirliği yaptıklarını söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren MÜSİAD Başkanı Namık Haşim Baloğlu da, Çorumlu işadamlarına teşekkür ederek, her konuda işbirliği yapmaya hazır olduklarını belirtti.
MÜSİAD Çorum Şubesi yönetiminin son durağı Ocaklı Tesisleri oldu. Köksal, burada MÜSİAD üyesi Ocaklı tesisleri sahibi Yusuf Ocaklı ile görüştü.
(MMY-BÖ)

21.12.2015 16:45:12 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Çorum haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Çorum Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER