15 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / BALIKESİR HABERLERİ

KARESİ'DE GÜLER YÜZLÜ HİZMETTAŞKIN SARICA
BALIKESİR (İHA) - Hemşehrileriyle sık sık bir araya gelen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, belediye servislerini gezerek, işlem yaptıran vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlara belediyenin hizmetlerinden memnun olup olmadıklarını soran Başkan Yılmaz, güler yüzlü hizmeti şiar edindiklerini kaydetti.
Karesili hemşehrileriyle her zaman iç içe olmaya özen gösteren, gerek açılış ve etkinliklerde, gerekse makamında vatandaşlarla birebir görüşmeye, sorun ve talepleri dinlemeye büyük önem veren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, belediye servislerini gezerek, işlem yaptıran vatandaşlarla sohbet etti. Ziyareti esnasında belediye personeline kolaylıklar dileyerek vatandaşların taleplerini dinleyen Başkan Yılmaz, işlemlerin hızlı ve güler yüzlü yapılması konusunda hassas olduklarını belirterek, vatandaşların işlerini kolaylaştırmayı ve yaşam kalitesini arttırmayı kendilerine görev edindiklerini söyledi.
Vatandaşlara işlemlerini hızlı bir şekilde yapıp yapamadıklarını ve belediye çalışmalarından memnun olup olmadıklarını soran Başkan Yücel Yılmaz, "Halkımıza en iyi hizmeti en hızlı şekilde vermek gibi bir misyonumuz var. Karesi Belediyesi olarak göreve geldiğimiz günden bu yana 'güler yüzlü hizmeti' kendimize şiar edindik. Personelimizin de bunu öncelik edinmesini istiyorum. Bizim amacımız Karesi halkının işlerinin kolaylaştırmak, yaşam kalitesini arttırmaktır. Bu anlamda hem belediyecilik anlayışımız hem de çalışmalarımızla önemli adımlar attık" açıklamasında bulundu.
"Bizim isteğimiz Karesi'yi Karesili vatandaşlarımız ile birlikte yönetmek" diyen Başkan Yılmaz, belediye başkanı olarak kapısının herkese açık olduğunu dile getirdi. Şehirdeki belediyecilik anlayışına yeni bir soluk getirdiklerini belirten Yılmaz, "Hizmetlerimizin odağında hemşehrilerimiz var. 24 saat onlar için çalışıyoruz" dedi. Birimlerde işlemlerini yaptırırken Başkan Yılmaz ile karşılaşan vatandaşlar, işleyişten memnun olduklarını belirterek, teşekkür etti. Sohbet sırasında bazı vatandaşların mahalleleriyle ilgili taleplerini ilettiği Başkan Yılmaz, bu taleplerle ilgili olarak birim müdürlerine talimatlar verdi.
(TS-

21.12.2015 15:57:00 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Balıkesir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Balıkesir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER