16 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / DÜZCE HABERLERİ

FARUK ÖZLÜ, DÜZCE'DE BAKAN GİBİ KARŞILANDIALİ YILDIZ
DÜZCE (İHA) - Ak Parti Düzce Milletvekili Faruk Özlü'nün Milli Savunma Komisyon Başkanı olmasının ardından ilk kez geldiği memleketinde bakan gibi karşılandı. Faruk Özlü, "Verdiğimiz sözlerin arkasındayız" dedi.
Milli Savunma Komisyonu Başkanı Düzce Milletvekili Faruk Özlü, Düzce'de bakan gibi karşılandı. Kaynaşlı TEM Otoyolu gişelerinde karşılanan Faruk Özlü buradan parti binasına geçti.

İL BAŞKANI KESKİN'DEN ÖZLÜ'YE HEDİYE
Parti binasında bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, Düzce milletvekili Faruk Özlü'nün Milli Savunma Komisyon Başkanı olmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek "Düzce'mizin uzun yıllardan beklediği görevlerden bir tanesidir. Milletvekilimizi bu anlamda tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonra Düzce'miz daha güzel hizmetler alacak. Milletvekillerimizin dayanışması teşkilatımızın bu birlik beraberlik anlayışı inşallah Düzce'mize daha güzel, daha kaliteli hizmetler kazandıracaktır. Milletvekilimiz Faruk Özlü inşallah Düzce'mize ciddi katkılar sağlayacaktır" dedi.
Konuşmasının ardından Keskin Bismillahirrahmanirrahim yazılı tablo hediye etti.

ÖZLÜ "HASTANE İNŞAATI TAMAMLANDI"
Milli Savunma Komisyon Başkanı Faruk Özlü, seçim döneminde verdiklerin sözleri tutacaklarını belirterek "Hatırlarsanız bizim seçim sırasında bir sloganımız vardı. Birlikte daha güçlü diye. Gerçekten birlikte daha güçlüyüz. 5 ayda iki defa seçim yaptık gerçekten çalıştık, uğraştık Düzce'nin bütün mahallelerinde bütün köylerinde çalıştık ve Düzce için sözler verdik. Bütün bu sözlerimizin arkasındayız öncelikle bunu ifade edeyim. Bütün bu sözlerimizi yerine getireceğiz" diye konuştu.
Özle konuşmasında hastane inşaatının tamamlandığı müjdesini de vererek "Bu vesile ile size iyi bir haber vereyim. Devlet hastanesi inşaatı 1 Aralık itibari ile bitti. Müteahhit firma teslim alınması ile ilgili talebini TOKİ başkanlığına iletti. Dolayısıyla müteahhitlerden kaynaklan sorunlarımız olmuştu devlet hastanesinde müteahhit görevini bitirdi. Şuan top TOKİ'de. TOKİ kabul işlemlerini tamamlayacak ve hastanenin cihazlarını yerleştirecekler ve hastanemiz hizmete açılacak. Ben geçenlerde 1 Aralık ta inşaat bitecek demiştim yani 1 Aralık ta hastaneyi hizmete açarız demedim 1 Aralık ta inşaat bitti. Ve bir problem yok. Benzer şekilde otogar inşaatımızı yapan firma yetkilisi ile görüştüm oda 50-60 kişi çalıştırdığını söyledi büyük bir hızla devam ediyor. Hatta bir otogar daha inşa ettiklerini biliyorsunuz Çilimli ilçesinde. Hangi sözü verdiysek hep birlikte millet vekilleri olarak bunları yerine getireceğiz. Ben tabi öncelikle Düzce'ye teşekkür etmek istiyorum. Biz çalıştık ama Düzce bir teveccüh gösterdi yüzde 70,8 oranında bize oy verdi. Bizde bu oyları hak etmeye çalışacağız, yani milletvekilleri olarak bize gösterilen bu teveccühü verilen bu oyları hak etmeye çalışacağız. Bu bilinçle, şuurla çalışacağız" şeklinde konuştu.

"GERİDE GÜZEL ESERLER BIRAKACAĞIZ"
Faruk Özlü, hem Başbakanın hem de Cumhurbaşkanının Düzce ile ilgili kanaatlerinin son derece olduğunu belirterek "Düzce'yi çok seviyorlar. Bu konuda hiçbir endişe hiç bir tereddüt olmasın. Bu görevler aslında hizmet içindir inşallah bundan sonraki dönemde güzel işler yaparız. Geride güzel eserler bırakırız" dedi.

"SÖZLERİMİZİ YERİNE GETİRECEĞİZ"
Milletvekili Ayşe Keşir, ise Faruk Özlü'nün çalışmalarının Düzce için ciddi yansımalarının olacağını belirterek "Şimdiden sonra yaptığımız işleri konuşacağız. Hükümet kuruldu komisyonlar netleşti hangi komisyonlarda görev aldığımız netleşti ve bundan sonra hem milletvekili olarak hem o komisyonlardaki görevlerimiz nedeni ile her birimiz hem şehrimiz için hem de ülkemiz için çalışacağız. Seçim döneminde her gittiğimiz yerde söz verdik. Faruk Özlü beyin pozisyondan da güç alarak verdiğimiz sözlerin takipçisi olacağız. Daha yeni başlıyoruz. Bu güne kadar yaptıklarımız bundan sonra yapacaklarımızın küçük bir göstergesiydi. Ümit ediyorum önümüzdeki dönemde bu verdiğimiz sözleri de tutarak ne yapmaya çalıştığımızı nasıl siyaset yapmaya çalıştığımızı hemşerilerimize gösterme fırsatımız olur. Allah bizi mahcup etmesin. Allah bizi çıktığımız bu yolda utandırmasın" diye konuştu.
(AY)

03.12.2015 16:45:18 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Düzce haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Düzce Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER