18 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / KİLİS HABERLERİ

KURAN-I KERİM HİZMET İÇİ EĞİTİM KURSU DEVAM EDİYORKİLİS (İHA) - Kilis'in Musabeyli ilçesinde Kuran-ı Kerim hizmet içi eğitim kursu devam ediyor.
Kur'an Kursu ve Cami hizmetlerinin etkin ve verimli bir biçimde sunulması amacıyla Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından, istihdam ettiği personelin mesleki yeterliliklerini, hizmette etkinlik ve verimliliklerini artırabilmek için yıl boyu hizmet içi eğitim çalışmalarını sürdürülüyor. İl Müftülüğü ile Musabeyli İlçe Müftülüğü ikinci dönem Kur'an-ı Kerim hizmet içi eğitim kursunu devam ediyor. Düzenlenen hizmet içi eğitim kursunda, Kur'an-ı Kerim, mesleki bilgi, ezan ve müezzinlik gibi konularda toplam 120 saat ders verilmeye başlandı.
Hizmet içi Eğitim Kursu, Musabeyli İlçe Müftüsü Taceddin Okuyucu ve Kilis Merkez Kadı Camii görevlisi Hafız Mehmet Kaya tarafından veriliyor.
(MAD-SD-Y)

03.12.2015 15:02:55 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kilis haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kilis Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER