22 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ERZURUM HABERLERİ

"ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ" EĞİTİMLERİ BAŞLADIERZURUM (İHA) - Aras EDAŞ Entegre Yönetim Sistemi'nin ilk aşaması olan yönetici eğitimleri Erzurum'da gerçekleştirildi.
Kaliteli, sürdürülebilir ve kesintisiz enerji hizmeti felsefesi ile yola çıkan Aras Elektrik, müşteri odaklı Entegre Yönetim Sistemleri eğitimlerine başladı.
Eğitimlerle, Aras Elektrik personelinin Entegre Yönetim Sistemlerine adapte olmaları, kalite yönetim sistemlerini etkin olarak uygulamaları için sürekli iyileştirme ve geliştirme amaçlanıyor. Bu arada eğitim uygulamalarının kurum kültürü haline getirilmesi hedefleniyor.
Aras EDAŞ Genel Müdürlüğü'nde yapılan eğitime, üst düzey yöneticiler, şef ve uzmanların yanı sıra çalışanlar katıldı. Katılımın yüksek olması yönetimin; kalite yönetim sistemlerine verdiği önemin açık bir göstergesi olarak değerlendirildi. Bu arada kalite çalışmalarına hız kazandırmak amacıyla ihtiyaç duyulan Entegre Yönetim Sistemi Temel Dokümantasyon, süreç ve süreç etkileşimi ile İç Tetkik Eğitimlerinin de devam ettiği öğrenildi.
Aras Elektrik Genel Müdürü Fikret Akbaş, Entegre Yönetim Sistemleri eğitimlerine verilen öneme işaret ederek, " Enerji verimliliği başta olmak üzere, enerjinin doğru kullanımı, enerji tüketiminde ve dağıtımında Aras Elektrik'e ve dolaylı olarak müşterilerimize de etki edecek olan bu kalite yönetim çalışmaları, Avrupa'da en iyi dağıtım şirketi olma vizyonu ile kurulan Aras Elektrik'e yapısal bir sürdürülebilir vizyon kazandıracağı kanaatindeyim. Bu yüzden kalite yönetim eğitimlerimizi büyük bir duyarlılıkla sürdürüyoruz. En tepedeki yöneticiden en ücra köşedeki çalışanımız bu süreçten geçecek" dedi.
(ERZ-AA-Y)

02.12.2015 16:09:52 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Erzurum haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Erzurum Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER