20 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / TEKİRDAĞ HABERLERİ

TEKİRDAĞ VALİSİ SALİHOĞLU, KAMU YÖNETİMİNİN İŞLEYİŞİNİ ANLATTITEKİRDAĞ (İHA) - Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu, konuk olduğu 'Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik Dersi'nde kamu yönetiminde merkez ve yerel idarelerin işleyişi hakkında bilgi verdi.
Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu'nun Yaşam Becerileri ve Sosyal Etkinlik Dersi'nin bu haftaki konuğu Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu oldu. NKÜ Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek, Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Aslı Korkut, Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Beyazyüz ile Öğretim Üyeleri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen derste, Vali Salihoğlu kamu yönetiminde merkez ve yerel idarelerin işleyişi hakkında bilgi verdi.
Ayrıca öğrencilere gelecekteki meslek hayatlarında neler yapmaları gerektiği ile ilgili tecrübelerini de aktaran Vali Salihoğlu, dersin sonunda öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı.
Rektör Prof. Dr. Osman Şimşek, Vali Enver Salihoğlu'na teşekkür ederek Üniversite'nin tabağını kendisine sundu.
(MK-MK-Y)

02.12.2015 15:09:41 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Tekirdağ haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Tekirdağ Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER