17 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / MERSİN HABERLERİ

TOROSLAR BELEDİYE MECLİSİ TOPLANDIMERSİN (İHA) - Mersin'in merkez ilçe Toroslar Belediye Meclisi'nin Aralık ayı olağan toplantısı, Belediye Başkanı Hamit Tuna başkanlığında yapıldı.
Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, atık su altyapı ve evsel atık bertaraf tesisleri tarifelerinin belirlenmesinde uyulacak usul ve esaslara ilişkin yönetmelikte değişiklik yapılmasına dair yönetmelik hükümlerine göre evsel katı atık tarife ücretlerinin belirlenmesi ile ilgili teklif, oy birliğiyle Plan ve Bütçe ile Çevre ve Sağlık Komisyonlarına havale edildi. Toplantıda ayrıca, 2016 yılı için oluşturulacak Denetim Komisyonu'nun üye sayısı 5 olarak belirlenirken, belediyede 2016 yılında tam zamanlı sözleşmeli olarak çalıştırılacak olan avukata ödenecek aylık net ücret ile ilgili teklif de ilgili komisyonlara gönderildi. Bir adet kamyonetin belediyeye hibesinin kabul edilmesi ve araç ile ilgili yasal işlemlerin yapılması için belediye başkanına veya görevlendireceği bir personele yetki verilmesine ilişkin teklifin de görüşülerek oy birliğiyle kabul edildiği toplantıda, komisyonlardan gelen raporlar da görüşülerek karara bağlandı.
(KYM-Y)

02.12.2015 14:40:50 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Mersin haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Mersin Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER