19 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / NEVŞEHİR HABERLERİ

REKTÖR KILIÇ KAZAKİSTAN'DA 'TÜRK ÜNİVERSİTELERİ TANITIM GÜNLERİ' FUARINA KATILDICOŞKUN SAĞLAMDİN
NEVŞEHİR (İHA) - Kazakistan'da düzenlenen 'Türkiye Üniversite Tanıtım Günleri' Fuarına katılan Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç bir dizi temaslar gerçekleştirmenin yanında bazı ikili anlaşmalarda bulundu.
Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç beraberinde NEHÜ Uluslararası İlişkiler Birimi Koordinatörü Doç. Dr. Hakan Vahit Erkutlu ile Kazakistan'ın Almata şehrinde ISSA-Uluslararası Öğrenci Hizmetleri Derneği tarafından organize edilen 'Türkiye Üniversite Tanıtım Günleri' ne ve Astana şehrinde 15 ülkeden 66 üniversitenin yer aldığı fuara katıldı.
Tanıtım günleri kapsamında 20-22 Kasım 2015 tarihleri arasında Almata şehrinde 'Türk Üniversiteleri Tanıtım' toplantısına ve üniversite tanıtım fuarına katılan Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç, NEHÜ hakkında katılımcılara bilgi verdi. Fuara katılan diğer üniversite yetkilileri ile de ikili temaslarda bulunan ve uluslararası öğrencilerle bir araya gelen Rektör Kılıç, kendilerini Nevşehir'e davet etti.
(COŞ-AÖ-Y)

02.12.2015 13:58:20 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Nevşehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Nevşehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER