21 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / KOCAELİ HABERLERİ

DARICA BELEDİYESİ'NDEN ÖĞRENCİ VELİLERİNE EĞİTİMKOCAELİ (İHA) - Darıca Belediyesi Kütüphane Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Akademi Lise ve Bilgi Evleriİ, öğrencilerinin akademik başarılarının desteklenmesi amacıyla öğrenci velilerine de eğitimler verecek.
Öğrencilerin akademik eğitimlerinin yanında, aile bireylerinin de bilinçli olmalarını hedefleyen Darıca Belediyesi yeni bir eğitim hizmetine daha başlıyor. Anne babaların çocukları yetiştirirken karşılaştıkları sorunlara bilimsel ve sosyal yönden yaklaşabileceklerini aynı zamanda, kendini ve çocuğunu daha iyi anlayabileceklerini, doğru diye bildiği bir çok eksiği giderme imkanına sahip olacakları eğitimler Adnan Menderes Kültür Merkezi, Osmangazi bilgi evi ve Emek bilgi evlerinde yapılıyor. Haftada iki saat olacak ve iki ay devam edecek eğitimler psikolojik danışman Murat Yürükcü tarafından verilecek. Eğitimlerde, velilerin karşılaştıkları sorunları değerlendirip nasıl davranmaları konusunda bilgilendirilecek.
(GY-Y)

02.12.2015 09:28:51 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kocaeli haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kocaeli Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER