18 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ZONGULDAK HABERLERİ

DEVREK BELEDİYESİ'NDEN AYLIK MECLİS TOPLANTISIFİKRİ ERDEM
ZONGULDAK (İHA) - Devrek Belediye Meclisi 2015 yılı Aralık ayı toplantısını Mustafa Semerci Başkanlığında 6 gündem maddesiyle gerçekleştirdi.
Zonguldak'ın Devrek ilçesinde Devrek Belediyesi tarafından her ay düzenli olarak yapılan Belediye Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Mustafa Semerci Başkanlığı'nda Meclis Salonu'nda toplandı. Aralık ayının toplantısında gündem maddeleri görüşüldü. Saygı duruşunda bulunulmasının ardından yoklama ile başlayan toplantıda konuşan Belediye Başkanı Mustafa Semerci," Belediye Meclisimizin 2015 yılı 11. Olağan Toplantısının 5393 Sayılı Belediye Kanununun 20. maddesi gereğince toplanmış bulunmaktayız. 6 gündem maddesi ile toplantıyı başlatıyorum. Toplantımızın meclisimize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.
Belediye Meclisinin 2016 yılında yapacağı Meclis Toplantılarının gün ve saatinin belirlenmesi, Belediye Meclisinin 2016 yılında izin yapacağı ayın belirlenmesi, 2016 yılında görev yapacak Meclis İhtisas Komisyonlarının üye seçimlerinin yapılması, belediyede 2016 yılında çalıştırılacak olan tam zamanlı ve kısmi zamanlı sözleşmeli personelin ve ücretinin belirlenmesi, belediye meclis üyelerine 2016 yılında ödenecek olan huzur hakkı bedelinin belirlenmesi, Devrek Kaymakamlığı Mal Müdürlüğü'nün, İlçenin Eski Mahalle Dirgine Sokak 104 ada 12 numaralı parselde imar planı değişiklik taleplerinin görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.
(FE- RFK- y)

01.12.2015 17:49:43 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Zonguldak haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Zonguldak Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER