21 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ERZURUM HABERLERİ

ERENLER ALEVİ BEKTAŞİ KÜLTÜR DERNEĞİ'NDEN BAŞKAN SEKMEN'E PLAKETERZURUM (İHA) - Erzurum Erenler Alevi Bektaşi Kültür ve Dayanışma Derneği Üyeleri, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'e şükran plaketi takdim etti.
Erzurum Erenler Alevi Bektaşi Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Demir, Başkan Yardımcısı Ali Oğuz, Kadın Kolları Başkanı Yeter Oğuz ve Başkan Yardımcısı Nilüfer Demir ile Yönetim Kurulu Üyeleri İnanç Önderi Hüseyin Gönül ve Ali Cemal Gültekin, ziyarette Başkan Sekmen'i çalışmalarından ötürü kutladı. Başkan Demir, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede şöyle dedi: "Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen'e, derneğimiz ve Alevi toplumuna sunduğu destekten ötürü teşekkürlerimizi sunmak amacıyla şükran plaketi takdim ettik. Başkanımız Mehmet Sekmen Beyefendi, insanlarımıza karşı hiçbir zaman ayrımcılık yapmayarak her türlü konuda bize yardım etmiştir. Her insan ve topluma eşit davranmaktadır. İnsana insan olarak değer vermektedir. Din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmaksızın hizmetlerini herkesime sunduğu için Başkanımıza teşekkür ziyaretinde bulunduk. Erzurum için büyük bir kazanç olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sekmen'e her kesimin destek olup, saygı ve sevgi çerçevesinde ona sahip çıkması gerekmektedir." Başkan Sekmen de, plaketten ötürü Erenler Alevi Bektaşi Kültür ve Dayanışma Derneği Üyeleri'ne teşekkür etti.
(ERZ-AA-Y)

01.12.2015 17:33:06 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Erzurum haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Erzurum Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER