22 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ŞANLIURFA HABERLERİ

MURAT DEMİRKOL'DAN İLAHİYAT ÖĞRENCİLERİNE KONFERANSŞANLIURFA (İHA) - Şanlıurfa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Demirkol, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencilerine konferans verdi.
ASP İl Müdürü Murat Demirkol, Harran Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencilerine "Aile Olmanın Önemi" adlı konferans verdi. Harran Üniversitesi Toplantı salonunda verilen konferansa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Öğrencilere aile olmanın önemini anlatan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Demirkol, aile eğitim programının tamamen bilimsel veriler ışığında hazırlandığını ve ailenin en temel ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir müfredat olduğunu söyledi. Sağlıklı nesiller ve sağlıklı ailelerin olduğu toplumlarda yardım ve merhamet duygularının üst seviyelerde olduğu, dolayısıyla yardım anlayışında her şeyin devletten beklenmeden, gönüllük ilkesi çerçevesinde vatandaşlar tarafından da yapılması gerektiğini dile getirdi.
Demirkol, ASP İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşların yaptığı çalışmaları anlatarak, öğrencileri ASP İl Müdürlüğüne bağlı kuruluşlara davet etti.
(Şİ-SD-Y)

01.12.2015 16:45:40 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Şanlıurfa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Şanlıurfa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER