19 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / KOCAELİ HABERLERİ

KARTEPE BELEDİYESİ SPOR MERKEZLERİNE YOĞUN İLGİKOCAELİ (İHA) - Kartepe Belediyesi'nin gerçekleştirdiği spor merkezleri hizmete sunulduğu günden itibaren yoğun ilgi görüyor.
Kartepe genelinde 3 farklı noktada bayanlara hizmet veren ücretsiz Kadın Spor Merkezleri'ne gösterilen ilgiden memnun olan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kartepe'ye değer katan çalışmaların devam edeceğini belirterek, "Başta hanım kardeşlerimiz olmak üzere Kartepelilere ne yapsak azdır" dedi.
Geleceğin Kartepesini inşaa etmek için çıktığı hizmet yolunda sosyal projelere ağırlık veren Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, hemşehrilerinin ihtiyaçlarını karşılayan yatırımlarla buluşturuyor. Kartepe Belediyesi'nin eğitim, sosyal, sağlık ve spor alanındaki yatırımları da hizmete sunulduğu günden itibaren 7'den 77'ye her kesim tarafından da ilgi görüyor.
Geleceğin teminatı çocukları yetiştiren anneler ve anne adayı bayanlara yönelik hizmetlerini de geniş bir yelpazede sunan Başkan Üzülmez, Kartepeli bayanlar için Kadın Spor Merkezi sayılarını gösteren yoğun ilgiye karşılık arttırmayı hedefliyor.
Toplumun her kesiminin spor yaparak sağlıklı yaşaması için her türlü fedakarlığı yapan Kartepe Belediyesi, Uzunçiftlik, Arslanbey Suadiye bölge halkına hitap eden spor merkezlerini ücretsiz kullanıma sundu. Sadece bayanlara, uzman eğitmen nezaretinde spor aktivitesi yapma imkanı sağlayan kadın spor merkezlerinde; koşu bandı, eliptik bisiklet, kondisyon bisikleti, ağırlık istasyonu, dambıl ve ağırlık setleri, yer minderleri ile pilates topları ve lastiklerini de kullanarak step ve aerobik derslerini de alabiliyorlar.
Bayanlar, spor eğitmeni nezaretinde haftanın beş günü saat 10.00 ile 19.00 arasında bu merkezlerden ücretsiz faydalanıyor. Kartepeli bayanlar Başkanı Hüseyin Üzülmez'e sunduğu hizmet için teşekkür ettiler. Başkan Üzülmez de, "Kartepeli hemşehrilerimize ne yapsak azdır. Her türlü sosyal belediyecilik hizmetlerini yaygınlaştırarak ilçe halkımıza sunmaya devam edeceğiz" dedi.
(GY-Y)

01.12.2015 12:29:15 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kocaeli haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kocaeli Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER