18 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / MANİSA HABERLERİ

ALAŞEHİR BELEDİYESİ HER YERDEMANİSA (İHA) - Alaşehir Belediyesi ekipleri ilçenin dört bir yanında hummalı bir çalışma yürütüyor.
Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından camilerde yürüttüğü çevre düzenlemeleri ve bakım çalışmalarına merkez Kavala Caminde devam ediyor. Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'ın mahalle ziyaretleri esnasında bizzat yerinde inceleyerek talimat verdiği Kavala Cami bahçe düzenlemelerine başlayan Fen İşleri ekibi çalışmaları kısa sürede tamamlayarak cami cemaatinin hizmetine sunacak.

GÜLENYAKA MAHALLESİNDE MENFEZ ÇALIŞMASI
Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban'ın Gülenyaka Mahallesine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında bizzat yerinde inceleyerek talimat verdiği menfez inşaatına da başlandığı bildirildi. Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmalarda Gülenyaka Mahallesinde bulunan dere yatağının kış aylarında aşırı yağış sebebiyle taşkın oluşturmasını engellemek amacıyla başlatılan menfez çalışmasının kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.

PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ KIŞLIK BAKIMLARINA DEVAM EDİYOR
Alaşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de ilçe genelinde sürdürdüğü kışlık bakımlarına ağaç budama işlemleriyle devam ediyor. Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler Kurtuluş Mahallesi Turan Kent arkasında bulunan ve yüksek gerilim hattına zarar verdiği tespit edilen pavlonya ağaçlarında budama çalışmasını sürdürürken aynı zamanda İstasyon Mahallesi Güreş Alanı Parkı ve etrafındaki yeşil alanlarda ise budama çalışmalarını tamamladı.

DAĞHACIYUSUF MAHALLESİNİN DÜĞÜN SALONU ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI
Alaşehir sınırları içerisinde bulunan Dağhacıyusuf Mahallesinde Alaşehir Belediyesin öncü olduğu Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan düğün salonunun yapım çalışmaları da başlatıldı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden Belenyaka Mahallesi ve Kavaklıdere Mahallesi Düğün salonlarından sonra Dağhacıyusuf Mahallesinin de düğün salonunun temel kazısına başlandı. Çalışmaların kısa sürede tamamlanarak mahalle halkına sunulacağı belirtildi.
(SC-Y)

01.12.2015 11:57:21 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Manisa haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Manisa Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER