19 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / KÜTAHYA HABERLERİ

EMET TERMAL RESORT OTEL'DE GENEL MÜDÜR MUSTAFA HÜGÜLMEHMET SAKA
KÜTAHYA (İHA) - Emet Termal Resort Otel'in Genel Müdürlüğü görevine Mustafa Hügül getirildi.
Bu arada, işletme personeli Ramazan Sezer'de müdür yardımcılığı görevine getirildi.
Göreve gelmesi ile birlikte aynı zamanda, işletme olarak büyük farklılıklar olacağını açıklayan Hügül, artık işletme olarak tam pansiyon yerine yarım pansiyon olarak hizmet vereceklerini söyledi.
Yarım pansiyon hizmet ile birlikte, il ve ilçe halkıyla daha iç içe olacaklarını, bununla beraber hem kalitenin artacağını ve fiyatlarında daha ucuz olacağının altını çizen Mustafa Hügül, "Emet'te doğdum, otelin açıldığı tarihten bu zamana kadarda otel bünyesinde bir çok görev aldım. Bölgenin ihtiyacını ve Emet'in turizm potansiyelinin ne kadar büyük olduğunun farkındayım. Burada ticaret yapmaktan ziyade asıl hedefimiz, bölge halkına hizmet etmek, onlarla iç içe olup, Emet'in turizm potansiyelini açığa çıkartmak ve tanıtmaktır. Bu hedef doğrultunda da bundan sonra işletme olarak yarım pansiyon olarak hizmet vereceğiz. Halkımızın imkanlarımızdan daha fazla yaralanması için fitness salonumuzu otel dışındaki halkımıza da açtık. Ayrıca bu yazdan itibaren de otelimizde kır ve havuz başı düğünleri yapabilecekler. Halk ile iç içe olma projemiz kapsamında 24 – 30 Kasım tarihleri arasında, öğretmenler günü dolayısıyla, tüm öğretmenlerimize termal tesislerimizde ücretsiz hizmet verdik. Ekim ayı itibariyle otelimizde 55 bin konaklama yapıldı. 2016 yılındaki hedefimiz ise 80 bin konaklamadır. Tüm halkımız birçok farklı şifalı termal sulara sahip olan Emet ilçemize bekliyorum" dedi. (MS-EFE)

01.12.2015 10:50:12 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kütahya haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kütahya Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER