16 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / MERSİN HABERLERİ

SİLİFKELİ MUHTARLARDAN BAŞKAN TURGUT'A TEŞEKKÜR ZİYARETİMURAT ŞENGİ
MERSİN (İHA) - Mahallelerine yapılan yol, asfaltlama, parke, park, sosyal alan, stabilize ve çevre düzenleme çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut'a teşekkür ziyaretinde bulunan muhtarlar, hizmetlerin devamını istediler.
Muhtarların istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Turgut, eksikliklerin ivedilikle çözülmesi adına çalıştıklarını, başkan yardımcıları ve teknik ekiple beraber sık sık mahalleleri ziyaret ettiklerini belirtti.
Turgut, Silifke Belediyesi olarak mahallelerdeki hizmetlerin yerine getirilmesinde ve vatandaş memnuniyetinin sağlanması ile memnuniyetin takibinde mahalle muhtarlarına çok büyük görevler düştüğünün önemine vurgu yaptı. Muhtarların sorun ve isteklerini tek tek dinleyen Başkan Turgut, ilgili birimlere yapılması gerekenler konusunda talimatlar verirken, göreve geldiği günden bu yana gerçekleştirdiği hizmet ve projeler ile gelecekte yapmayı planladıkları projelere ilişkin bilgi verdi.
Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Doğan, "Başkanımız sorunlarımızı, istek ve taleplerimizi mahalle mahalle gezerek yerinde dinliyor. Bu da bizleri mutlu ediyor. Bu sefer bizler kendisini ziyaret ederek, teşekkür etmek istedik. Muhtarlar olarak Silifke'ye en iyi hizmeti vermek için hep birlikte çalışıyoruz. Mahallelerimizin acil sorunlarını çözüm konusunda gayretli bir çalışma gösteren başkanımıza teşekkür ederiz. Tabi ki muhtarlar olarak yapacak daha çok işimiz var. Mahallelerimizin diğer eksikliklerinin de çözümü için başkanımızdan isteklerimiz oldu. Kendisi de mahalleleri sırasıyla ziyaret ederek, taleplerin bir bir çözüleceğini ifade etti" diye konuştu.
(MŞN-Y)

01.12.2015 10:40:25 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Mersin haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Mersin Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER