23 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / KAYSERİ HABERLERİ

BÜNYAN BELEDİYE BAŞKANI ŞİNASİ GÜLCÜOĞLU:
- "MODERN KENTLEŞME ADINA ATILAN ADIMLAR DEVAM EDECEK"KAYSERİ (İHA) - Bünyan Belediyesince başlatılan değişim ve dönüşüm atağı devam ediyor. Bünyan Cadde ve sokaklarını yıllar sonra sıcak asfalt ile buluşturan Bünyan Belediyesi Sağlık Mahallesi Mehmet Özcan caddesinde sıcak asfalt çalışmalarını tamamladı.
Alt ve üst yapısıyla tamamen yenilenen cadde yeni ve modern bir görüntü alırken Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu modern kentleşme adına atılan adımların devam edeceğini ifade etti. Sağlık Mahallesi Mehmet Özcan caddesinde yürütülen çalışmaları yakından takip ederek birim amirlerinden bilgi alan Başkan Gülcüoğlu; mahalle sakinleri ile sohbet ederek yapılacak olan yeni projeler hakkında da bilgi verdi.
Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu incelemeleri esnasında yaptığı değerlendirmede: "Sağlık Mahallesi Mehmet Özcan Caddesi sıcak asfalt çalışması devam ediyor. İnşallah bugün de bitirip TOKİ Mahallemizin yoluna geçeceğiz. Burada bir sıcak asfalt çalışması yapılıyor. Alt zeminle 5 bin ton civarında bir mekanik serdik. Bünyan Belediyemiz bu mekaniğin serilmesinde bizzat kendisi görevi yürüttü. Zemin hazırlandı, bütün alt yapı değişti. Aşağı yukarı 10 bin metre karenin üzerinde bir asfalt çalışması yapıldı. Memleketimize, Bünyan'ımıza hayırlı olsun diyoruz. Bu tür çalışmalar devam edecek. Artık eski Bünyan yeni Bünyan şeklinde bir yaklaşımla farkın ortaya çıkarılmasına çalışıyoruz. Bu farkı da vatandaşımız zaten görüyor ve gerçekten yürekten teşekkür ediyorlar. Bu çalışmalarımız devam edecek" şeklinde konuştu.
Uzun yıllar sonra sıcak asfalt ile tanışan mahalle sakinleri de yürütülen çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek hizmetlerin kalıcı olmasına dikkat çektiler.
Mahalle sakinlerinden Mustafa Sarıaslan hizmetlerden memnun olduğunu belirterek: "Alt yapısı yoktu yollarımızın alt yapısı yapıldı. Elektrik telleri yerin altına alındı, doğalgazımız geldi. Yani yapılan iş ömürlük oldu çok güzel oldu. Belediye başkanımızın çalışmalarından çok memnunuz" dedi.
Mahalle esnaflarından Rıza Özdemir de şuana kadar yapılan hizmetlerden memnun olduğunu ifade ederek; "Şinasi Gülcüoğlu'na ben oy vermedim ama şuana kadar yaptığı hizmetlerden memnunum. İnşallah daha da iyi olur. Memlekete bir çivi çakandan Allah razı olsun" diye konuştu.
Yürütülen yoğun çalışmalar günün geç saatlerinde biterken Başkan Şinasi Gülcüoğlu çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektirerek özverili çalışmalarından dolayı personele teşekkür etti.
(AÖ-Y)

01.12.2015 10:04:57 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kayseri haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kayseri Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER