19 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / NEVŞEHİR HABERLERİ

ARISOY, '' GÜLŞEHİR'İMİZE DOĞALGAZ HAYIRLI OLSUN''COŞKUN SAĞLAMDİN
NEVŞEHİR (İHA) - Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde Gülşehir Belediyesi tarafından yapılan yoğun çalışmalar sonrasında doğalgaza kavuşuyor.
Nevşehir'in Avanos, Ürgüp ilçelerinden sonra Gülşehir'de de doğalgaza kavuşmanın sevinci yaşanıyor. Gülşehir Belediyesi tarafından yapılan çalışmalar sonrasında ilçeden talep edilen 3 Bin 655 abone tamamlandı.
Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy yaptığı açıklamada Gülşehir ilçemizi doğalgaza kavuşturacağımız için son derece mutlu ve gururluyuz diye konuştu. Arısoy, '' Gülşehir ilçemize doğalgaza kavuşturabilmek adına yoğun bir çalışma içerisine girdik. Gülşehir'de Belediye Başkanlığı görevine seçilmemin ardından ilçemize doğalgaz kazandırmak için adeta gece gündüz çalıştık. BOTAŞ tarafından Gülşehir ilçemize doğalgaz getirilebilmesi için 3 Bin 655 abone olması gerektiği açıklanmıştı. Bizlerde bunun bilincinde olarak ilçe halkımız ile zaman zaman toplantılar yaptık, ev ziyaretlerinde bulunduk. Dün itibarıyla da bizden talep edilen 3 Bin 655 abone başvurusunu tamamlamış bulunuyoruz. Bundan sonra artık her şey Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığında olacaktır. Biz Gülşehir olarak bizden istenilen abone sayısına ulaştık. Bizlere desteklerini esirgemeyen, güvenen tüm Gülşehir halkına yürekten teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.
(COŞ-AÖ-Y)

01.12.2015 09:43:46 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Nevşehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Nevşehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER