14 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / AĞRI HABERLERİ

AĞRI (AA) - Ağrı Valisi Musa Işın, "Pansiyonum Güzel Evim" projesi kapsamında Ağrı Anadolu Lisesi Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi.

Öğrencilerin istek ve taleplerini dinleyen Vali Işın, daha sonra öğrencilerle birlikte yemek yedi.

Öğrencilere okul hayatında yaşadıklarını anlatan Işın, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

"Pansiyonum Güzel Evim" projesiyle daha nitelikli hizmet verme gayretinde olduklarını dile getiren Işın, "Pansiyonlu okullarda barınma hizmeti verilen öğrencilerimizin pansiyonda geçirdikleri süre içerisinde daha nitelikli hizmet almalarını, daha mutlu, daha huzurlu, ev sıcaklığında ve aile şefkati içerisinde olmalarını sağlamaktır." dedi.

Işın, şöyle konuştu:

"Pansiyonda kalan öğrencilerimiz için pansiyonlardaki yaşam alanlarını severek, isteyerek kullanacakları ve yararlanacakları mekanlar haline getirmek, pansiyon hizmetlerinin öğrencinin en az evindeki kadar ihtiyaca cevap verecek nitelikte ve kalitede olmasını sağlamaktır. Bu doğrultuda ilimizdeki pansiyonları ülkemizin en iyi, en kaliteli, en yaşanası pansiyonları haline getirmek amaçlıyoruz."

Vali Işın, ziyaret sonrasında öğrencilere kitap ve kırtasiye malzemesi hediye etti.

Işın'a, İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İshak Hasanoğlu eşlik etti.

Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Ağrı haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Ağrı Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER