22 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / KAYSERİ HABERLERİ

Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, güvenlik çalışanlarına yeni yasa ve yönetmelikler konusunda hizmet içi eğitim semineri verildiğini bildirdi.
Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç tarafından verilen seminere belediyede görev yapan özel güvenlik çalışanlarının katıldığını belirten Başkan Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediyesi Çok Amaçlı Salonunda verilen seminerde öncelikle güvenlik ve özel güvenlik mevzuatı hakkında genel bilgiler anlatıldığını belirtti. Bilgili, deneyimli ve her türlü iş bilgi donanımına sahip bir personel yapısı ile 7 gün 24 saat şehrin merkez nüfusunun yüzde 50'sine hizmet verdiklerini hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, bilgili ve bilinçli personelin hizmette kaliteyi artırdığını söyledi.
Belediye İdari İşler Biriminden Sorumlu Vedat Kılıç ise uygulamalı olarak iş güvenliği, çöp kutuları, unutulan eşyalar, çanta ile binalara girişler, elektronik aletler, bıçak ve ateşli silahlar, su ve elektrik tesisatların kontrollerini gibi konuların önemini anlattı. Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kayseri haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kayseri Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER