22 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / KOCAELİ HABERLERİ

Başkan Doğan KİHMED yönetimini ağırladı

(Fotoğraflı)

Uğur Konuk
KOCAELİ (İHA) - İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kocaeli İmam Hatip Lisesi Mezunları Dernek (KİHMED) Başkanı Sebahattin Yamak ve yönetimini makamında ağırladı.
İmam Hatip Liselerinin kendine has bir ruhu olduğunu belirten Başkan Doğan, "İmam Hatip Mezunu olmak da bir ayrıcalıktır. Bu okullarımız, kişilere tahsilin ötesinde başka bir ağırlık ve güç sağlıyor. Bizde bulunduğumuz her görevde bu okullarımızı önemsedik, destekledik, desteklemeye de devam ediyoruz Özellikle bazı dönemlerin kara bulutları dağıldıktan sonra İmam Hatiplerimiz çok daha parladı. Gerçek ilgi odağı olmaya başladı. Bizler de her zaman bunun destekçisi olduk. Bugün eğitim alanda, okullarda güzel gelişmeler, güzel işler oluyor. Eğitim alanında KİHMED'in çalışmaları da çok önemli. Hem mevcut okullarımızın daha iyi koşulara ulaşması, hem de okul sonrası dönemin bir eğitim, olgunlaşma süreciyle devam etmesinin sağlanması da çok önemli bir görev. Sizler de bu yönde önemli çalışmalar yapıyorsunuz, biz de mutlu oluyoruz. İyi insanlara ihtiyacımız olduğu şu dönemde KİHMED gibi kuruluşların çok fazla olmasını diliyoruz" dedi.
Kocaeli İmam Hatip Lisesi Mezunları Dernek Başkanı Sebahattin Yamak ise, "Başkanımızın Sivil toplum kuruluşlarına ve KİHMED'e yaptığı destekleri için teşekkür etmek amacıyla bir ziyarette bulunduk. Diğer İlçe Belediyelerimizin de İzmit Belediyesi'ni örnek alarak, sivil toplum örgütlerimizle işbirliği içerisinde kentimize hizmet etmelerini diliyoruz" ifadelerini kullandı.
(UK-GY-Y)

30.11.2017 11:54:06 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Kocaeli haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Kocaeli Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER