16 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ADIYAMAN HABERLERİ

Adıyaman Belediyesinden Güzel Sanatlar Lisesine piyano desteği

(Fotoğraflı)

Cihan Kizir
ADIYAMAN (İHA) - Eğitime büyük önem veren ve daha önce birçok okulun çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi'ne piyano desteğinde bulundu.
Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Adıyaman'da birçok eğitim kurumuna katkı ve destek sunan Adıyaman Belediyesinin son olarak kendi okulları olan okul konser salonuna bir adet kuyruklu piyano desteğinde bulunduğunu dile getirildi. Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Orhan Çelik ise yaptığı açıklamada, "Daha önce birçok okulda öğrencilerle bir araya gelerek eğitime ve öğrencilere verdiği önemi ortaya koyan Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu'ya teşekkür ediyorum. Okulumuz, resim ve müzik alanında yetenekli öğrencilere yönelik eğitim veren bir kurumdur. Verdiği sanat eğitimi ile ülke çapında haklı bir yer edinen okulumuza vermiş olduğu bu destekten dolayı Adıyaman Belediyesine ve özellikle de Belediye Başkanımız Hüsrev Kutlu'ya teşekkür ediyoruz.Milletimizin kahramanlıklarını, destanlarını ancak sanat yoluyla bir sonraki nesle aktarmak mümkündür" dedi.
(CK-SD-Y)

29.11.2017 17:43:23 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Adıyaman haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Adıyaman Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER