17 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / ESKİŞEHİR HABERLERİ

ESOGÜ'de girişimcilik eğitimi alan öğrencilere KOSGEB sertifikaları verildi

(Fotoğraflı)

ESKİŞEHİR (İHA) - Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Dekanlığı ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Eskişehir İl Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ni başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifikaları Prof. Dr. Fazıl Tekin Konferans Salonu'nda düzenlenen törenle verildi.
Törende konuşan İİBF İşletme Bölümü Öğretim Görevlisi Sami Tekdemir, ülkenin kalkınmasında girişimciliğin taşıdığı öneme vurgu yaparken; eğitimli, bilgili ve dil bilen girişimcilerin çoğalması gerektiğini söyledi. Daha sonra kürsüye gelen KOSGEB Eskişehir İl Müdürü Kadir Er katılımcıları kurumu hakkında bilgilendirdi. Eğitimli ve donanımlı girişimcilerin var olması ve girişimcilerin çok iyi analiz yapmaları gerektiğini belirten Kadir Er, girişimcilik eğitimini başarıyla tamamlayan öğrencileri kutlayarak konuşmasını tamamladı.
Konuşmaların ardından sertifikaların verilmesine geçildi. İİBF Dekanı Prof. Dr. Ali Çelikkaya, KOSGEB İl Müdürü Kadir Er, İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nuray Girginer, İktisat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özcan Dağdemir, Maliye Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emrah Ferhatoğlu, Yrd. Doç. Dr. Rukiye Tınas ve Öğretim Görevlisi Sami Tekdemir tarafından öğrencilere KOSGEB sertifikaları takdim edildi.
(İHA-KA

29.11.2017 17:43:14 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Eskişehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Eskişehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER