10 AĞUSTOS 2018
YEREL HABERLER  / ESKİŞEHİR HABERLERİ

Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Yücel'den Rektör Gündoğan'a ziyaret

(Fotoğraflı)

ESKİŞEHİR (İHA) - "Erasmus'tan Erasmus+'a 30 Yılın Hikâyesi" etkinlikleri kapsamında Anadolu Üniversitesinde bulunan Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ahmet Yücel, Türkiye Ulusal Ajans Başkanı Mesut Kamiloğlu ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan'a ziyarette bulundu.
Rektörlük Ofis'te gerçekleşen ziyarette, Rektör Gündoğan'ın yanı sıra Eğitim-Öğretim ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adnan Özcan ve Erasmus+ Kurum Koordinatörü Doç. Dr. Özgür Yıldırım da yer aldı. Görüşmede Rektör Gündoğan, Anadolu Üniversitesi hakkında konuklara bilgi verirken, Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı ve beraberindeki heyet ise "Erasmus'tan Erasmus+'a 30 Yılın Hikâyesi" etkinlikleri kapsamında pek çok etkinlik düzenlediklerini, Eskişehir'in de Erasmus alanında en başarılı iller arasında yer almasından dolayı Anadolu Üniversitesi ev sahipliğinde böyle bir etkinliği gerçekleştirmeye karar verdiklerini dile getirdiler.
Görüşmenin ardından heyet, Rektör Prof. Dr. Naci Gündoğan eşliğinde Çağdaş Sanatlar Müzesi'ni ziyaret etti.
(KA-AS-Y)

29.11.2017 11:26:22 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Eskişehir haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Eskişehir Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER