16 TEMMUZ 2018
YEREL HABERLER  / BİLECİK HABERLERİ

Eğitim- İş Sendikası Yöneticilerinden İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş'a ziyaret

(Fotoğraflı)

Cem Kaan Toka
BİLECİK (İHA) - Ankara (Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası) Eğitim-İş Sendikası Genel Sekreteri Ebru Sungar ve Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Bilal Şener Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'u makamında ziyaret ettiler.
Eğitim-İş Sendikası Genel Sekreteri Ebru Sungar ve Merkez Yürütme Kurulu (MYK) üyesi Bilal Şener yapmış oldukları ziyarette iş yeri ve okul kapsamında Bilecik'te bulunan sendika temsilcileri eğitim konusunda yapmakta oldukları çalışmaları anlatarak, eğitim çalışanlarının durumları hakkında görüş alışverişinde bulundular. Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ise; ziyarette Bilecik eğitimi için yapılan çalışmalar ve yürütülen projelerle ilgili bilgiler verdi. Eğitimin aslında her bireyi uzaktan veya yakından mutlaka ilgilendirdiğini ifade eden Durmuş, "Ülkelerin kalkınmasında itici güç eğitimdir. Daha kaliteli bir eğitim için herkesin sorumluluk alması gerekir. Bizleri makamımızda ziyaret eden Eğitim-İş Sendikası Genel Sekreteri Ebru Sungar ve MYK Üyesi Bilal Şener'e çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
(DA-AS-Y)

29.11.2017 11:17:43 TSI
NNNN
Anadolu Ajansı, DHA, İHA tarafından geçilen tüm Bilecik haberleri, bu bölümde Haberturk.com editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bilecik Haberleri alanında yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanslardır.
İLGİLİ HABERLER