Click Here!

İşlem hacmi ve 4 milyon kullanıcısıyla Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu olan Paribu, ülkemizi temsil edecek yedi sporcuya destek vererek Türk sporuna katkı sağlıyor.

Türkiye kadın millî voleybol takımı kaptanı (aynı zamanda Team Paribu kaptanı) Eda Erdem, artistik jimnastikçi Ahmet Önder, rüzgâr sörfçüsü ve yelkenci Dilara Uralp, modern pentatlet İlke Özyüksel, basketbolcu Sertaç Şanlı, yüzücü Nida Eliz Üstündağ, atlet Berfe Sancak'tan oluşan "Yarının Takımı" Team Paribu elde edeceği başarılarla yarının sporcularına örnek olacak.

Başarı hikâyeleriyle gençlere ilham veriyorlar.

Günlerinin büyük bölümünü antrenmanla geçiren Team Paribu oyuncularının her birinin hikâyesi büyük emek, fedakârlık, disiplin, istikrar ve azim barındırıyor. Onların hikâyesi, henüz yolun başındaki gençlere ilham verecek mesajlarla dolu.

Zaman değerli

Tüm sporcular için zaman çok değerli. Her anın kıymetini bilerek yaşamanın ne demek olduğunu çok iyi kavrıyorlar çünkü sporla ilgili uzun vadeli planlar yaparken sakatlık riskini hep içlerinde taşıyorlar. Bu nedenle her oyunda, her maçta oynamak, şampiyonluklar, madalyalar kazanmak tek amaçları. Kariyerleri boyunca edinecekleri başarılar, ileriki yıllarda gururları olur. Bugün, o an kazanmak zorunda olduklarını bilirler çünkü yarın telafi olmayabilir. Zamanın değerini en iyi sporcular bilir.

Aile en büyük destek

Team Paribu sporcuları, başarılarının ardındaki en önemli faktörlerden birinin ailelerinin desteği olduğunu vurguluyor. Başarı hiç kuşkusuz bir ekip işi. Hayatları tamamen plan, disiplin ve düzen üzerine kurulu ve bu nedenle aile, ekibin en önemli parçasını oluşturur.

Çalışmak, bıkmadan yorulmadan çalışmak

Günün önemli bölümünü antrenmanla geçiren sporcuların yemek, uyku ve mental durumlarında da düzenli olmaları bir zorunluluk. Disiplin, sadece antrenman düzenini değil topyekûn yaşamsal disiplini barındırıyor. Yaşamınızı buna göre sürdürüyorsunuz, bu nedenle de profesyonel sporcu olmak oldukça fedakârlık gerektiren zorlu bir yol. Ve bu yolda sadece başarılarıyla değil, her adımlarıyla gençlere örnek olma gibi misyon taşıyorlar. Her biri, “Biz bunu başardıysak onlar bizden daha başarılı olacak ve daha iyi yerlere gelecek" motivasyonuyla tecrübelerini gençlere aktarıyor.

“Neden?” sorusu önemli

Sporcuların kendi kendilerine sordukları “Neden” sorusu kritik bir eşiği oluşturuyor. “Bunu başardıysam neden uluslararası organizasyonlarda da madalya almayayım?”, “Takım olarak bunu başardıysak neden Avrupa şampiyonu olmayalım?” Her yeni başarı, onları motive eden yeni bir neden…

Her birinin başarısının ardında büyük emek, büyük alın teri, mükemmel bir ekip dayanışması ve güçlü bir inanç var. Bu başarıdan başarıya koşan gençlere tam destek Paribu'dan. “Yarının dünyası için sorumluluk alıyor, harekete geçiyoruz” diyen Paribu, Türkiye’yi temsil eden millî sporculara ‘Team Paribu’ çatısı altında destek veriyor. Yarının sporcularına ışık tutuyor. Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu, yarını beklemiyor onu inşa ediyor.

Paribu’nun desteği ne ifade ediyor?

İyi beslenmek, iyi spor malzemeleri kullanmak, iyi tesislerde antrenman yapmak, iyi bir antrenör… Spor yapmanın maliyeti oldukça yüksek. Özellikle başarı çıtanızı yükselttikçe bu maliyetler de katlanarak artıyor. Paribu, bu sporlarda başarı sağlayan oyunculara destek olarak onların yükünü hafifletmek istiyor. Team Paribu, bu anlamda örnek ve öncü bir hareket.

Yarının Dünyası’nda geleceğin sporcuları

Paribu CEO’su Yasin Oral, ‘Team Paribu’ ile ilgili şunları söyledi:

“Paribu olarak millî sporcularımızı ‘Team Paribu’ çatısı altında bir araya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Yedi başarılı sporcuyu destekleyerek Türkiye’de pek çok çocuk ve genci de spor yapmaya teşvik edecek çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz. Türkiye’yi temsil edecek sporcularımıza başarılar diliyorum. Özellikle bireysel spor dallarında faaliyet gösteren sporcuların yanında olmaya özen gösteriyoruz. Bununla birlikte pek çok dezavantajla karşılaşan kadın sporcuların da yanında yer alıp bu dezavantajları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Spora ve sporcularımıza desteklerimiz sürecek. Yarının Dünyası’nı inşa ederken geleceğin sporcularının yetişmesini destekleyeceğiz”

Paribu nedir?

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu’da 7/24 kripto para işlemi ve TL çekme yatırma işlemi yapılabiliyor. Paribu’da Bitcoin dahil onlarca kripto para birimi alınıp satılabiliyor. Ayrıca Paribu’nun Destek Birimi 7/24 kullanıcılara hizmet veriyor. Paribu’nun 4 milyon kullanıcısı bulunuyor.

Neden Paribu?

- 7/24 kripto para işlemi yapın

- Tek adımda kripto para alıp satın

- Onlarca kripto paradan dilediğinizi seçin

- Paribu’da işlem gören kripto para birimleri:

Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), XRP, Ether (ETH), EOS, Cardano (ADA), Stellar (XLM) Dogecoin (DOGE), NEO, Tether (USDT), Holo (HOT), Bitcoin Cash (BCH), Tron (TRX), Basic Attention Token (BAT), BitTorrent Token (BTT), Chainlink (LINK), Ravencoin (RVN), WAVES, Chiliz (CHZ), Ontology (ONT), Tezos (XTZ), Cosmos (ATOM), Polkadot (DOT), Maker (MKR), Avalanche (AVAX), Uniswap (UNI), OMG Network (OMG), Balancer (BAL), Aave (AAVE), Loopring (LRC), REEF, Algorand (ALGO), Zilliqa (ZIL), Band Protocol (BAND), Galatasaray Fan Token (GAL), Trabzonspor Fan Token (TRA), Juventus Fan Token (JUV), Paris Saint Germain Fan Token (PSG), AC Milan Fan Token (ACM), AS Roma Fan Token (ASR), Atletico De Madrid Fan Token (ATM), Barcelona Fan Token (BAR), Manchester City Fan Token (CITY)

- Tether işlem çiftlerinde komisyon sıfır

- BTC, ETH, XRP, MKR, WAVES, LINK, ADA, XLM, AVAX işlemlerini USDT ile komisyon ücreti ödemeden yapın.

- Taraftar token’la kulüp kararlarında söz hakkı

- Yüksek performans, hızlı altyapı

- 7/24 Türk Lirası yatırma ve çekme olanağı

- TL yatırmada limit yok

- Veri ve varlıklarınız güvende

- Avantajlı komisyon oranları

- 7/24 hızlı ve kesintisiz destek

- Paribu Alarm sizin için takipte

- Stop-loss ile bir adım önde olun

- Fiyat performansını anlık izleyin

- Piyasayı şeffaflıkla takip edin

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın...