(*)Alanları boş bırakmayınız!

Para Gündem - 21 Temmuz 2022 (Gençler için neler yapılmalı?)

49 görüntüleme 21 Temmuz 2022
Abone Ol
Detay Göster

Ekonomide ve gündemde neler var?Suriye'ye yeni operasyon olacak mı?Yerli otomobil üretimi ne aşamada?  EYT sorunu nasıl çözülecek?
Vatandaşın gündeminde neler var? Vatandaş nelere çözüm bekliyor? Öğrencilerin sorunları ne? Gençler için neler yapılmalı? Siyaset onları anlıyor mu?
Piyasaların takibinde neler var? Piyasalarda son durum ne? Ekonomide neye öncelik verilmeli? Yatırımlar neye göre planlanıyor? Bitcoin'de son durum ne? Doların seyri ne olur? KKM ne kadar devam edecek? MB'nin faiz kararı ne olacak? Merkez Bankası faiz oranında değişikliğe gidecek mi?
Rusya nasıl bir yol izleyecek? Dünya enerji ve tahıl sorununu nasıl çözecek? AB enerji krizini nasıl aşacak? Rusya Avrupa'ya gaz sevkiyatı yapacak mı, yapmayacak mı?
Siyasette neler tartışılıyor? 2023 seçiminin belirleyicisi ne olur? Kanal İstanbul yapılacak mı? Dünya bunları nasıl aşacak, Türkiye'nin tedbirleri ne? Gaz krizi Türkiye'yi nasıl etkiler? Bu kış nasıl geçecek? Enerji krizi Türkiye'ye nasıl yansır, ne planlanıyor?
Partilerin 2023 çalışmaları ne? İttifaklarda değişim olur mu? Kılıçdaroğlu aday olacak mı? 6'lı Masa adayı ne zaman açıklayacak? Aday kim olur? 6 lider adayı neye göre belirleyecek? Seçmenin siyasetten beklentisi ne? 2023 seçiminin belirleyicisi ne olur? 6'lı Masa'dan ortak aday çıkar mı? Aday masadan biri mi olacak?, neye göre belirlenecek?


Para Gündem’de Ebru Baki soruyor... Konukları ; Sözcü Gazetesi Yazarı Deniz Zeyrek, Habertürk Yazarı Nasuhi Güngör ve  Habertürk Yazarı Prof. Dr. Kürşad Zorlu yanıt verdi.

 

BUNLAR DA VAR